Виставу "Про що мовчать чоловіки" у Рівному перенесли на 17 березня

22.02.2018, 13:57      Переглядів: 348

17 березня о 19 годині у Міському  Палаці Культури "Текстильник" покажуть виставу "Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER" . У головній ролі ДМИТРО СУРЖИКОВ.

П`єса «Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER» (оригінальна назва «Defending The Caveman») була написана американським сімейним психологом а також актором – коміком Робом Беккером. Прем`єра відбулася 26 березня 1995 року і з тих пір не полишає найкращих сцен по всьому світі і навіть занесена у Книгу театральних рекордів як найбільш довгограюче one – man show.

Постановка зроблена у жанрі стендап. Це веселий монолог про відносини між Чоловіком та Жінкою. На прикладі власних сімейних відносин актор намагається передати всю абсурдність взаємних претензій та конфліктів які до болі знайомі тим, хто офіційно пов`язав свої відносини.

Володар «Olivier Awards» а також найбільш довгограючий моноспектакль за всю історію Бродвею та Лас Вегасу

«Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER» - це спектакль який у своїй комічній формі намагається досягти примирення двох різних галактик – Чоловіка та Жінки. Більшість подружніх пар впізнають себе та спільні життєві моменти… Не дарма Дикун такий популярний у всьому світі, а 18 липня у Нью-Йорку оголошений як День Печерної Людини.

Замовлення квитків:

098-70-33-709
https://rivne.karabas.com/o-chem-molchat-muzhchiny-ili-dikar-forever-55

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...