"На цьому все..." - рівненський патрульний розповів чому йде з поліції

20.02.2018, 09:41      Переглядів: 6560

 фото із особистої сторінки Maks Novosad

Рівненський патрульний Maks Novosad на своїй сторінці у Фейсбук розповів, чому він іде з Патрульної поліції.

У його розповіді йдеться про очікування й реальність роботи патрульного, графік роботи та систему, де водій який позбавлений права керування, кожен день їздить і кожен день на нього пишуть штраф всього навсього 510 грн!

"Очікування..... коли я йшов в поліцію на той час хотілося змін, як в державі так і в нашому місті! І спочатку все так і було... куча поліцейських машин на місто(як багато хто говорив, та і ще говорять: їздять і нічого не роблять за 8 тис ), багато інформації про роботу поліції у соц мережах і багато іншого! Початок був як на мене досить хорошим!

Реальність....... Але нажаль так не дуже довго було! Через деякий час екіпажів в місті стало набагато менше, по різним причинам(відпустки, лікарняні, відрядження, навчання, сімейні обставини, звільнення) і приїжджаючи на виклик ти міг завжди чути обурення людей в свій адрес, чого ви так довго їхали, або, ми вас вже дві години чекаємо! Хоча насправді якщо глянути це взагалі не вина патрульного який приїхав, тому що з моменту отримання виклику і приїзду на місце події пройшло не більше 5-7 хв, це вина системи у якій мало хто хоче працювати! Чому в 2016 році було 20-25 людей на одне місце, а зараз ця цифра менше? "

 Нижче у пості наводимо повний текст допису.

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...