У Вараші через ріст захворюваності на грип та ГРВІ призупинили навчання у школах

14.02.2018, 12:15      Переглядів: 261

У школах Вараша до понеділка, 19 лютого, тимчасово призупинять навчально-виховний процес. Таке рішення прийняли члени комісії з питань ТЕБ та НС під час позачергового засідання.

Начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради Олена Корень повідомила, що відповідно до їхнього моніторингу кількість відсутніх по хворобі дітей збільшується кожного дня і внесла пропозицію про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у навчальних, навчально-виховних комплексах та позашкільних закладах міста Вараш.

І хоча медики міста зазначають, що до перевищення епідпорогу місто ще навіть не наближається й кількість звернень хворих до поліклініки є незначною, обговоривши дане питання, члени комісії прийняли рішення призупинити навчально-виховний процес у Вараші на три дні: 14-16 лютого. Також в місті буде обмежено проведення масових заходів та роботу позашкільних закладів.

Дошкільні навчальні заклади працюватимуть у звичайному режимі. Навчання в школах Вараша відновиться у понеділок, 19 лютого 2018 року.

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...