П’ять гривень – не межа: до якої планки перевізники готові підняти вартість проїзду в маршрутках?

13.02.2018, 22:23      Переглядів: 1020

Найближчим часом Рівненському виконкому хочуть подати на розгляд проект рішення про подорожчання проїзду у громадському транспорті – у маршрутках до п’яти гривень, а у тролейбусах – до трьох.

Востаннє вартість проїзду у маршрутках піднімали у березні минулого року, а в тролейбусах – в жовтні 2016-го.

Рішення може набрати силу з першого квітня.

- Всі бачать, як зростає вартість пального. Мені дзвонять перевізники й кажуть, що не в стані вже платити податки. Пасажиропотік падає. Реально я вам скажу, що треба піднімати вартість до шести гривень. Але якщо піднімуть до п’яти, то це буде вже добре. Є тролейбусний парк, без якого також не відбудеться це підняття. Знаю, що необхідність у піднятті вартості проїзду виникла й у тролейбусного управління. Їх рятує те, що вони дотуються з бюджету. Очікування, що зростання проїзду відбудеться вже у квітні. А якщо підніметься вартість пального, то, можливо, буде й більше, - зазначає Демчук. 

Разом з тим, зауважує Валентин Демчук, зберігається і навіть поглиблюється тенденція щодо звільнення водіїв маршруток.

- А до літа ще побільшає водіїв, які виїжджають за кордон. Знаю багато водіїв, які вже готують документи для виїзду. Ця криза – стосовно масового звільнення водіїв – стосується не тільки Рівного. Процес пішов. Це вже спостерігається і в східних, і в південних областях. Залишилися ті водії, які нікому не потрібні – які хамлять. Немає з кого вибирати, - розповідає він. 

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...