Вперше за свою історію існування Рівненська Ліга сміху посіла друге місце серед регіональних ліг

13.02.2018, 17:15      Переглядів: 780

З 26 січня до 4 лютого в Одесі відбувся фестиваль телевізійної Ліги сміху. Загалом у ньому взяло участь 190 команд із 69 міст України та 6 країн світу, 50 з яких потрапило в 2 тур. 5 колективів, що брали участь у Рівненській Лізі сміху, пройшли в 2 тур фестивалю. Ще два - потрапили у гала-концерт, який транслюватимуть на каналі 1+1 2 березня.

Рівненську Лігу сміху представляло 9 колективів, серед яких 2 команди з Рівного - "Збірна Ювілейного" та "Крик Вільгельма".

"Вперше за історію Рівненської Ліги сміху ми здобули такий рейтинг міжрегіональних ліг. Мабуть, найбільш потужний результат за всю історію існування Рівненської Ліги сміху. Зразу до нас змінилось ставлення, на зборі керівників ліг нас відзначили. Ми по рейтингу отримали друге місце серед регіональних ліг України," - розповів голова "КВН Рівненщини" Юрій Ліпський.

Капітан команди "Крик Вільгельма" Григорій Рицький зазначив, що після 2 туру мають на меті пройти в гала-концерт:

"Вперше на моїй пам`яті, коли з Рівного так багато команд пройшло в 2 тур. Справді, минулий рік був дуже важким, бо доводилось дуже багато працювати та писати, але всі старання "окупились" на цьому фестивалі, бо ми отримали бажаний результат - пройшли в 2 тур. Ми собі таку ціль і ставили: напрцювати матеріал, пройти в другий тур і будемо працювати наступний рік, щоб пройти вже в гала-концерт."

З 30 березня до 6 грудня у Рівному відбудеться сезон офіційної регіональної ліги "Рівненська Ліга сміху" IV Чемпіонату України з гумору. Організатори розраховують прийняти в місті близько 25 колективів, 12 з яких потраплять у сезон.

Схема сезону:

30 березня - фестиваль;

17 травня - ігри РЛС 1/8 фіналу;

13 вересня - ігри 1/4 фіналу;

25 жовтня - півфінал;

6 грудня - фінал.

Цьогоріч тренерами будуть: Віктор Іваніцький, Аліна Гордієнко, Дмитро Зелінський, Святослав Антіпов, Дмитро Веремчук та Микола Куцик.

Також делегація Рівненської ліги сміху планує у травні провести концерт у Римі, куди їх запросила українська делегація.

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...