Чоловічий погляд на День Валентина: що дарують рівненські чоловіки?

13.02.2018, 12:36      Переглядів: 1192

Вже завтра рівняни відзначатимуть День Святого Валентина. Тож, журналісти "ЧаРівне.інфо" дізнавались, як святкує та які сюпризи готує своїм коханим чоловіча половина.

На відміну від жінок, рівненські чоловіки менш охоче розповідають про подарунки та традиції цього дня. Однак, деякі з них поділились  власними планами. 

ЕРОТИЧНА БІЛИЗНА, ПОЦІЛУНКИ ТА ФОТОСЕСІЇ: ЩО У ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ ДАРУЮТЬ РІВНЯНКИ?

Генеральний директор Громадської Спілки «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне»:

- Ми молода сім`я, а тому багато сімейних традицій ми тільки започатковуємо. Свято Закоханих цьогоріч вирішили провести,за межами Рівного -  у Прикарпатті.  Хоч, безперечно іноді кращим подарунком є увага і час, який ми присвячуємо своім коханим. Утім,  і без матеріальних подарунків звісно не обійдеться.

Лікар акушер-гінеколог Артур Федорків:

 

- День Святого Валентина - це не якесь особливе свято. Це лише один з 365 днів в році для того, аби виявити почуття один до одного. Звичайно, матеріальні подарунки приносять радість, але вони миттєві, і через деякий час навіть важко пригадати, що хто дарував. Тому, я надаю перевагу емоціям від подорожей, відвідуванню нових незнайомих місць, яких чимало, як в Україні так і закордоном. Саме вони залишаються в пам`яті на все життя.

Рівненський маркетолог Павло Алексєвич:

 - У своїй родині ми особливо не святкуємо цей день. Однак, цьогоріч День Закоханих буде дещо іншим. Ми з дружиною готуємось зробити собі нові татуювання.

MC Gonibes:

- Навіть не знаю, що сказати, бо чогось особливого не готую. Сходимо з дружиною ресторан.

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...