У Рівному обговорили концепцію парку на Грабнику

13.02.2018, 11:29      Переглядів: 421

В рамках публічних консультацій відбулося перше обговорення концепції парку на Грабнику, під час якого розробники концепції та рівняни розбирали пропозиції майбутнього парку. Представники Ради реформ Рівного та Urban Form презентували ідеї майбутнього парку в Рівненському регіональному центрі надання адміністративних послуг.

Під час зустрічі учасники дискутували щодо вигляду амфітеатру та потреб громадського закладу. Також обговорили першочергові роботи для безпечності та зручності відвідувачів парку, зокрема освітлення та облаштування доріжок. Окрім цього, спілкувалися щодо джерел фінансування парку для його відновлення й подальшого утримання.

«Для розробки фінальної концепції та її подальшого втілення надзвичайно важлива думка рівнян. Для цього і проводяться публічні консультації. Ми закликаємо усіх брати активну участь та надсилати свої відгуки. Після 20 лютого робоча група проаналізує зібрані пропозиції та оприлюднить звіт, у якому буде вказано, які пропозиції враховано, а які – ні, пояснюючи причини відмов», - розповіла представниця Ради реформ Рівного Оксана Майборода.

Ознайомитися з концепцією парку на Грабнику можна за адресами:
- Палац дітей та молоді, м.Рівне (вул. Князя Володимира, 10);
- Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг (Майдан Просвіти, 2);
- INFOHUB (вул. Словацького, 3а);
- Платформа взаємодій «Простір» (вул. Соборна, 11, НУВГП, ауд. 162).

Наступні зустрічі для обговорення з розробниками ідеї майбутнього парку відбудуться:
- 17 лютого о 15.00 в Палаці дітей та молоді (ауд. 209);
- 19 лютого о 18.00 в креативному Open Office Платформи взаємодій «Простір».

Нагадаємо, що публічні консультації тривають з 1 по 20 лютого. Усі бажаючі мають можливість ознайомитися з концепцією майбутнього парку та висловити свою думку щодо пропозиції. Так, відгук можна надати, заповнивши анкету за посиланням або відправити пропозицію на електронну пошту rivne.public.consultations@gmail.com.

Рада реформ Рівного

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...