Еротична білизна, поцілунки та фотосесії: що у День закоханих дарують рівнянки?

13.02.2018, 09:11      Переглядів: 1009

Напередодні дня Святого Валентина журналісти "ЧаРівне.інфо" дізнавались, як святкують та що готують своїм коханим відомі рівнянки.

ЧОЛОВІЧИЙ ПОГЛЯД НА ДЕНЬ ВАЛЕНТИНА: ЩО ДАРУЮТЬ РІВНЕНСЬКІ ЧОЛОВІКИ?

Головний лікар Рівненської  обласної стоматологічної поліклініки Валентина Сухляк:

 

-   У нас кожен день - це День Закоханих.  Що ж стосується саме 14 лютого, то зазвичай, святкуємо удома з дiтками, готуємо разом щось смачненьке та плануємо сiмейну фотосесію. Зі своїм чоловіком ми знайомі ще зі  студентських рокiв. Тому, усі ці роки коханий дарує якусь мені цiкаву валентинку та пише гарнi зiзнання в коханi, а я  - йому.

Депутат Рівнеради Любов Романюк:

-

- День Закоханих - це свято людей, які тільки зустрічаються. Адже коли з`являється родина, більш вагомими стають інші сімейні свята та традиції. Як і кожній жінці, мені подобається отримувати квіти і подарунки, але для цього моєму чоловіку не потрібна нагода.

 

Керівник Салону краси "Батерфляй" Марія Ковальчук:

 

- Для нас із чоловіком День Закоханих - це можливість вкотре зробити щось приємне один одному. Хоч у нас це є і без свята, але атмосферність Дня Валентина надихає на романтику. Тому й подарунки у нас у такому стилі - похід разом у СПА, відпочинок за містом, еротична білизна і поцілунки, поцілунки...

Засновник Родинного центру "Сімейка", професійна доула Марина Попова- Веремчук:

 - В нашій сім’ї 14 лютого асоціюється не зовсім з Днем Закоханих, адже маємо у цей день іменинницю – чоловікову маму. Тому, цей день у нас перетворився радше у родинне свято. Однак, не хочеться почуватися зовсім відстороненими, коли навколо усі так показово закохані. )) Подарунками у Валентинів день не обмінюємося, але можемо сходити в кіно чи поїхати на вихідних на прогулянку в сусіднє місто. Чоловік завжди говорить: «До коханої людини цілий рік треба ставитися так, щоб потім 14 лютого не було потреби щось комусь доводити». Так і стараємося робити.

 Керівник Креативної студії  Party Ірина Борболь:

 - День Закоханих має бути 365 днів ! От тоді ви дійсно закохані один в одного! А 14 лютого  - це один з таких 365 днів. Подарунками ми звісно з чоловіком обмінюємось, хоча більше любимосюрпризи не на свята, а  в буденні дні. Як на мене, тоді це більш чуттєво, бо реально не очікуєш. Що я буду дарувати коханому? Звісно справжній чоловічий букет власного виробництва із смаколиками. Щоб не було як в приказці "Чоботар без чобіт)". Однак, інгредієнти свого подарунку розголошувати не буду. Це секрет.

Вікторія Чернова спеціаліст з маркетингу в соціальних мережах:

- Ми з чоловіком не "фанати" цього свята, але разом з тим маленькі традиції у нас є. Щороку я готую святкову вечерю, де головною стравою  є його улюблену курочка під медово-апельсиновим соусом. Іноді він зі сміхом каже, що полюбив мене саме за це блюдо, настільки воно для нього смачненьке. А ще ми всією родиною вітаємо мого молодшого брата - Валентина з Днем Янгола.

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...