ПриватБанк допоможе аграріям Рівненщині компенсувати вартість техніки для розвитку агробізнесу

08.02.2018, 15:03      Переглядів: 416

Кабінет міністрів України затвердив основні програми підтримки агросектору з загальним обсягом фінансуванням у понад 6 млрд гривень. У рамках держпідтримки аграрних виробників на 2018 рік передбачено 1 млрд. грн. Цього року компенсація за придбання сільгосптехніки становитиме 25%, а державний ПриватБанк визнано лідером з компенсації вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва.

Часткова компенсація вартості техніки та обладнання вітчизняного виробництва в ПриватБанку діє згідно з Постановою КМУ №130 від 01.03.2017р. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України затвердило перелік техніки українських виробників. До зазначеного переліку увійшло багато українських виробників - майже 800 видів і марок техніки та обладнання.

“Щоб отримати компенсацію за придбану техніку, сільгоспвиробнику достатньо подати до банку заявку та підтверджуючі документи про її придбання, - зазначає директор Північно-Західного РУ Юрій Войтенко. - В місячний термін Мінагрополітики перераховує кошти банку, який у свою чергу за один день компенсує покупцю відсотки від вартості придбаної техніки без ПДВ”.

 

Повний перелік умов для виплати компенсації наведено в Постанові Кабінету Міністрів. При цьому найголовнішими умовами є придбання техніки або устаткування саме у виробника - учасника програми та оплата купівлі через уповноважений банк, у тому числі ПриватБанк.

У ПриватБанку додатково для підтримки аграріїв, бюджет яких не передбачає купівлю техніки, відкрита можливість оформити кредитну лінію. Якщо сільгосптехніку вітчизняного виробництва з затвердженого переліку оплачено через державний банк, банк допоможе отримати компенсацію. Подання заявок на компенсацію - на офіційному сайті.

 

ПриватБанк пропонує сільськогосподарським підприємствам пакет продуктів і послуг, який максимально враховує специфіку ведення агробізнесу і забезпечує цілодобове обслуговування для швидкого та зручного керування грішми підприємства. Повний комплекс рішень для агробізнесу та відповіді на поширені питання розміщені на сайті ПриватБанку.

На сьогоднішній день рахунок у ПриватБанку мають більше 480 сільгоспвиробників Рівненщини - підприємців та юридичних осіб, що мають змогу компенсувати 25% вартості закупленої сільгосптехніки.

 

 

*на правах реклами

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...