Більше сотні склали присягу, але набір продовжується: Мерчук закликав усіх критиків вступати до лав патрульних (ФОТО)

08.02.2018, 13:21      Переглядів: 2174

Сьогодні у центрі Рівного присягу склали 117 нових патрульних поліцейських. Загалом кількість поліцейських в Управлінні патрульної поліції Рівненської області може сягнути 530 чоловік, адже, за словами начальника управління Сергія Мерчука ще 80 курсантів навчається.

Відтепер у Рівному буде патрулювати не 4, а 12 екіпажів – а це близько 30 патрульних на добу. Сьогодні на зміну заступає 1 рота. 

- Додатково хочу зазначати, що з понеділка ми забрали трасу «Рівне-Городище-Старокостянтинів», тобто всі траси міжнародного значення в області патрулюють саме патрульних поліцейські. За рахунок цих молодих хлопців та дівчат ми повернемо кількість екіпажів із тих самих трас у місто. Це дозволить набагато краще обслуговувати виклики, - каже Сергій Мерчук.

Середній вік патрульних – 26 років, але набирали кандидатів від 20 до 34 років. Серед тих, хто склав присягу, – близько 20 дівчат. Представлені різні професії – приміром, із пенітенціарної служби, державної служби охорони, також є 8 АТОвців. Водночас 11 чоловік відсіялося – не здали іспити.

Начальник управління каже, що надалі будуть оголошуватися ще конкурси на посади патрульних: «Тобто всім критикам патрульної поліції є можливість потрапити у наші лави та спробувати нашого смачного хліба», - додає Сергій Мерчук.

Патрульні отримали 20 нових автомобілів «Mitsubishi Outlander», якими користуватиметься дорожня поліція.

 БІЛЬШЕ ФОТО

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...