Депутати Рівнеради виділили 20 мільйонів на "Авангард"

07.02.2018, 11:05      Переглядів: 800

Під час сесії Рівнеради депутати розглянули питання реконструкції стадіону «Авангард» про виділення перших 20 мільйонів. 34 міських обранців проголосували "ЗА".

Загальна сума кошторису - 170 мільйонів гривень.

Утримання стадіону щороку обійдеться у 15 мільйонів гривень.

Очікується, що за ці гроші вдасться перетворити напівзруйнований «Авангард» на сучасну споруду, де можна буде проводити міжнародні змагання з футболу та легкої атлетики.

Нагадаємо, процес експертизи тривав півроку. Наприкінці минулого року було отримано позитивний висновок ескізного проекту. Дозвіл було видано, незважаючи на відсутність 700 паркувальних місць для автомобілів біля арени. Саме цей факт раніше був основною перешкодою  у втіленні проекту. Відтак, міська влада має збільшити кількість паркомісць у районах, прилеглих до "Авангарду".

Нагадаємо, "Верес" у 2017 році вийшов у Прем`єр-лігу, не маючи стадіону, який відповідає нормам УПЛ. Домашні матчі нинішнього чемпіонату і Кубка України рівненський клуб проводить на виїзді у Львові на "Арені Львів".

Початок будівельних робіт може розпочатися вже цієї весни, адже лише для вибору генпідрядника треба приблизно місяць часу.

 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...