Новий вид шахрайства у Рівному: водіям пропонують удвічі дешевшу солярку

06.02.2018, 15:18      Переглядів: 6350

Дизпаливо по 19 замість 32 гривень – такою пропозицією "розводять" рівнян шахраї.

Добре продуману схему зі справжніми іменами, діючою заправною станцією втілював у життя чоловік з іменем Андрій Петрович.

- До мене подзвонив чоловік і запропонував взяти солярку по 19 гривень,  - розповідає рівнянин Ататолій. -  Відтак, я поїхав на  "Сокар", справа на виїзді з Рівного. Далі мені зателефонував цей продавець і сказав скинути гроші через iBox КиївстарMoney. Коли ж 1000 гривень було оплачено, далі я мав підійти до старшого касира Оксани. Ніби вона мала мені по касових чеках залити паливо. Після оплати коштів виявилось, що Оксани на роботі немає, а сам Андрій Петрович слухавку вже не піднімав.

Коли пан Анатолій зрозумів, що потрапив на гачок шахрая, звернувся у поліцію та  у редакцію "ЧаРівне.інфо". Наші журналісти зателефонували до Андрія Петровича з проханням придбати дизпаливо. Той одразу погодився, але перепитав, звідки у нас його контакти. Зустріч призначив  біля тієї ж АЗС "Сокар" на виїзді з Рівного. 

Однак, ні працівники заправки, ні керівництво АЗС про такі послуги своєї станції не знали. Тим паче, про ціну на дизпаливо у 19 гривень. Касир Юрій повідомив, що ми уже не перші "клієнти" цього шахрая. Як виявилось, протягом останніх двох днів троє людей приходили сюди, шукали Оксану та питали за солярку по квитанціях з iBox. 

Самі ж працівники "Сокару" обурені такою шахрайською схемою, і запевняють, що на АЗС придбати паливо та інші товари можна лише через касу.

Під час розмови з керівництвом заправки нам вкотре зателефонував Андрій Петрович, і детально почав давати вказівки як оплатити дизпаливо за ціною 19 гривень. 

Як реалізовується шахрайська схема?

Клієнтові для купівлі пального за зниженою ціною пропонується під’їхати на вказану АЗС, а на місці вже йому телефонують та надають подальші вказівки. Для більшої переконливості шахрай уточнює прізвище, ім`я, по батькові власника транспортного засобу, рік народження, автомобільний номер. Супроводжуючи в телефонному режимі клієнта, йому кажуть поставити авто, після чого зайти на заправку та підійти до терміналу iBox. А потім – обрати платіж КиївстарMoney та на вказаний номер здійснити переказ необхідної суми за пальне. Після проведення оплати необхідно з квитанцією підійти до касира,  і той, буцімто, організує заправку авто на необхідну кількість літрів.

Пропонуємо послухати аудіозапис розмови з шахраєм

Редакція "ЧаРівне.інфо" свідомо публікує номер шахрая Андрія Петровича, аби вберегти інших рівнян від таких покупок -  097 816 32 54 Андрій Петрович. 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...