Підпали та вибухи у Рівному: скільки справ довели до суду?

30.01.2018, 22:04      Переглядів: 864

Фото відділу комунікації поліції області 

У Рівному залишається актуальною тема підпалів та вибухів. З останніх – це серія підпалів невідомими гральних закладів. Так, за останній час у Рівному було підпалено п’ять таких закладів: у ніч на 27 листопада – на вул. Корольова, у ніч на 7 грудня – на вул. Київській, також підпали сталися на вул. Ювілейній, на вул. Ст. Бандери та Кн. Ольги.

Що стосується вибухів, то останнім, кому кидали гранату, став бізнесмен Олег Каштан.

Ми вирішили запитати у поліції та в Управлінні ДСНС – якою є статистика за останні два роки. І ось що отримали:

У поліції розповіли, що за 2016 рік було зареєстровано 32 підпали (натомість в ДСНС говорять про 39 таких випадків), у 2017-му – 42 (ця цифра сходиться з цією, що надали рятувальники), і вже в цьому році – 7 випадків (в ДСНС – 5, станом на 25 січня).

Правоохоронці свідчать, що за 2016 рік не було жодної з цих справ, яка дійшла б до суду, натомість у 2017, кажуть, був один розкритий злочин, який скерували до суду, також одну справу скерували до суду вже у 2018-му. У попередньому році двом особам повідомили про підозру, у позаминулому та в цьому – 0.

Читайте також: У РІВНОМУ СУДИТИМУТЬ ПІДОЗРЮВАНОГО У ПІДПАЛІ ЕЛІТНОГО "МЕРСЕДЕСА" МИКОЛИ СОРОКИ

Станом на 29 січня 2018 року розслідується 79 правопорушень, розпочатих 01 січня 2016 року.

До речі, стало відомо про одне судове рішення, щодо підпалу, що стався 23 січня 2017 року на вул. Замковій. Особу засудили до чотирьох років позбавлення волі, проте звільнили від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю два роки шість місяців.

За даними поліції, у Рівному за 2016 рік сталося 3 вибухи, у минулому році – на один більше, в 2018 – зафіксовано 1. Розкритих, скерованих до суду справ немає. Станом на 29 січня всі 8 зазначених справ наразі розслідуються.

Дивіться також: КОЖЕН У НАШОМУ МІСТІ РОБИТЬ, ЩО ХОЧЕ, - ДЕПУТАТ ВИМАГАЄ ЗВІТУ НАЧАЛЬНИКА ПОЛІЦІЇ

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...