Обвинувальний акт щодо одержання хабара деканом РДГУ повернули прокурору

29.01.2018, 15:33      Переглядів: 1374

Сьогодні у Рівненському міському суді відбулося підготовче засідання щодо обвинувачення декана фізико-технологічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету Дмитра Сингаївського. 

Нагадаємо, його було затримано на хабарі 1400 доларів США 19 серпня минулого року. Нібито будучи головою відбіркової комісії освітянин обіцяв влаштувати на платну форму навчання на природничий факультет двох абітурієнтів. 

Сингаївському було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту - з 23-ої години по 7-му ранку, який завершується сьогодні

Під час засідання прокурор Андрій Войтюк наполягав на тому, аби справу призначили до розгляду, а також продовжили запобіжний захід ще на 6 місяців - а це максимальний термін - та термін відсторонення декана від посади на 2 місяці, заборонили Сингаївському залишати місце проживання та продовжили виконання покладених на нього обов`язків. 

Адвокат обвинуваченого Коробова наполягала на поверненні обвинувального акту, бо буцімто там "не були конкретизовані дії" її підзахисного. Також наполягала на зміні запобіжного заходу у вигляді особистого зобов`язання. 

Прокурор Войтюк був проти цього та просив підтримати пред`явлені клопотання. 

Утім суддя Віктор Кухарець ухвалив повернути обвинувальний акт прокурору. Також суддя не задовольнив клопотання прокурора щодо продовження запобіжного заходу та терміну відсторонення декана від посади. Прокуратура області подаватиме на зазначене рішення суду апеляційну скаргу. 

Читайте також: У РІВНОМУ ЗА ХАБАР У 2 ТИС. ДОЛАРІВ СУДИТИМУТЬ ЗАВКАФЕДРИ РДГУ

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...