ПриватБанк подарував клієнтам “Смартфонів п’ять вагонів”

12.01.2018, 17:29      Переглядів: 865

Рівнянка стала переможцем четвертого етапу “Смартфонів п`ять вагонів”, що тривала з 15.11.2017 до 31.12.2017 для клієнтів-власників карток Mastercard, які подорожували залізничним транспортом. Пані Віра Белейко з Рівного стала власником смартфона Xiaomi Redmi 4 32GB.

Запрошенням до акції було придбання квитку на потяг у будь-якому каналі продажу квитків ПриватБанку з оплатою карткою Mastercard ПриватБанку. Окрема реєстрація в акції не вимагалась - клієнт автоматично ставав учасником акції у разі купівлі квитка.

Приємно, що клієнти ПриватБанку оцінили переваги купівлі проїзних документів у фінансовій установі. У 2017 році купівля квитків значно зросла, зокрема рівняни придбали більш ніж 68,4 тисяч залізничних квитків. Усього ж по Україні через усі канали ПриватБанку було продано понад 5 708 208 залізничних квитків.

“Рівняни оцінили переваги купівлі квитків у ПриватБанку. Це зручно та швидко. Маючи додаток Приват24, можна, перебуваючи у будь-якій точці світу, придбати квиток на потяг по Україні”, - розповідає керівник бізнесу Платежів і переказів Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олександр Нерук.

Акція також діяла і при купівлі квитка "туди й назад", а також при купівлі не на своє ім`я. Смартфони Xiaomi Redmi 4 32GB розігрувались щотижня серед усіх клієнтів, що виконали умови акції. Визначення переможців відбувалось випадковим чином – щотижня визначалось 20 переможців. Один клієнт міг отримати подарунок лише один раз.

Продаж квитків відбувається в усіх відділеннях, терміналах самообслуговування банку, а також на спеціальному сайті bilet.pb.ua і Приват24. Продаж квитків відкривається за 45 діб до дати відправлення поїзда, електронний квиток з QR-кодом дає право проїзду в поїзді без обміну на «паперовий» квиток. Крім залізничних квитків, ПриватБанк дає можливість швидко та зручно купити квитки на автобус і літак у будь-якому напрямку по Україні та за кордон.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку, що обслуговує понад 15 млн індивідуальних і 375 тис. корпоративних клієнтів. Щодня через ПриватБанк проводять транзакції понад 2,1 млн клієнтів. Регіональна мережа ПриватБанку включає 2 560 філій, 7 285 банкоматів і 12 162 термінали самообслуговування. Більше цікавої інформації - на сайті або https://www.facebook.com/privatbank/?fref=ts.

 

 

 

*на правах реклами

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...