Уродженку Рівненщини, яку затримали із психотропними речовинами у "Жулянах", вдруге взяли під варту

12.01.2018, 13:46      Переглядів: 987

За спробу перемістити через митний кордон України психотропні речовини 29-річна киянка, яка народилась у Кузнецовську, що на Рівненщині, вдруге потрапила під варту. Щоправда, підозрювана може вийти з СІЗО, якщо за неї знову внесуть заставу. Зважаючи на матеріальні статки підозрюваної та її чоловіка, Апеляційний суд Рівненської області змінив її розмір зі 128-ми до 881 тисячі гривень.

Подія із виявленням понад 20 таблеток, що містили психотропні речовини, митниками митного посту «Аеропорт «Київ» (Жуляни)» та співробітниками Служби безпеки України в Рівненській області в багажі жительки столиці Н. трапилася торік 22 грудня. Звичайно, про подорож до Об’єднаних Арабських Еміратів можна було забути, оскільки жінку затримали, оголосивши їй підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 та ч.2 ст.309 Кримінального кодексу України.

Відтак, органи досудового розслідування громадянку Н. підозрюють у тому, що впродовж тривалого часу вона незаконно придбавала у невстановлених на даний час досудовим слідством осіб психотропні речовини для їх подальшого зберігання з метою особистого вживання. Більше того, громадянку Н. підозрюють в тому, що вона, діючи з метою контрабандного переміщення психотропних речовин у великих розмірах, ініціювала створення штучних умов для швидкого та безпечного проходження митного контролю у митному пості «Аеропорт «Київ» (Жуляни)» на рейсове повітряне судно сполученням Київ-Дубаї для подальшого досягнення злочинної мети в частині контрабанди психотропних речовин у Соціалістичну Республіку В’єтнам.

26 грудня Рівненський міський суд обрав для підозрюваної запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб, визначивши при цьому альтернативний запобіжний захід — заставу в розмірі 128 тисяч гривень, яку було внесено одразу ж. Наступного дня громадянка Н. вийшла з СІЗО.

Ухвалу суду першої інстанції в апеляційному порядку оскаржив військовий прокурор. Він переконував суд, що підозрювана у вчиненні тяжкого злочину Н. повинна перебувати під вартою, а розмір застави, з огляду на високу матеріальну спроможність родини, має бути не меншою за 1 мільйон 200 тисяч гривень. Натомість захисник підозрюваної Н. просив ухвалу Рівненського міського суду залишити без змін.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області апеляційну скаргу прокурора задовольнила частково, ухвалу Рівненського міського суду від 26 грудня 2017 року скасувала, та постановила нову ухвалу, якою до громадянки Н. застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням розміру застави — 881 тисяча гривень.

Жительку Києва взято під варту в залі судового засідання.

 

Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області
 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...