Драганчук: Звільняйте мене, але законно

11.01.2018, 14:37      Переглядів: 908

Голова Рівненської облради Микола Драганчук дав ексклюзивний коментар порталу «ЧаРівне.інфо» стосовно перипетій навколо посади голови облради. Про це ще говорили на сесії облради 1 грудня минулого року, коли Миколі Драганчуку висловили недовіру. Ще тоді казали про те, що на нього буцімто тиснуть, аби він писав заяву на звільнення.

БУЛО КОНКРЕТНЕ ЗАВДАННЯ: НЕ ПРИЙМАТИ ЗВІТ, - ДРАГАНЧУК

Потім депутат облради та заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір подав проект рішення про дострокове припинення повноважень голови облради. Згідно регламенту за це рішення зібрали третину голосів депутатів, аби воно пройшло на сесію.

Поки що невідомо, коли буде позачергова сесія. А тим часом Микола Драганчук скликав чергову сесію – на 16 березня.

Він розповідає, що до нього особисто з проханням провести позачергове засідання звертався голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

- Він хотів, щоб я підписав розпорядження про скликання позачергової сесії на 2 лютого. Розповів, що хочуть підняти виплату на харчування для хворих – з 16 до 20 гривень, це все, мовляв, робитимуть за рахунок вільного залишку. Але вільний залишок був і в грудні. Його можна було б прийняти на сесії. Це не є настільки суттєво. Але тут питання не стільки бюджетне. Тут швидше стоїть питання у звільненні Драганчука. Вони і самі це не приховують, що це головне питання. Я хочу сказати, що я не відтягую час і не ховаюсь. Я знаю, що мене можуть звільнити. Але наразі я перебуваю у 24-денній відпустці. Про цю відпустку я повідомив ще у жовтні. Тоді питання про моє звільнення ще не піднімалося. Я традиційно беру відпустку на Різдво. Я не є проти позачергової сесії. Хай скликає позачергову сесію перший заступник. Для чого дискредитовувати мене? Корнійчук зараз наділений обов’язками, то хай скликає. Але ж ні. Мене треба ще облити брудом. Це негарно. Звільніть мене правильно, по закону. Я навіть в суд не буду подавати. Наразі ж не розумію цієї терміновості, - каже голова облради.

Драганчук додав, що за його звільнення висловилися 32 депутати – 18 депутатів від «БПП», 10 «радикалів» та 4 від «Конкретних справ». Не підписали «Свобода», «Укроп» та «Батьківщина».

Стосовно єдиного кандидата депутати, за словами Драганчука, ще не порозумілися, тому він прогнозує, що буде зроблено перший крок - це його звільнення, а обрання нового голови ще не буде. За останніми даними, найбільш вірогідними кандидатами на посаду голови облради досі залишаються Олександр Корнійчук, Олександр Данильчук, також в цю боротьбу включилися «радикали». 

- До слова, Володимиру Ковальчуку (з "Радикальної партії", авт.) Муляренко обіцяв посаду заступника голови облдержадміністрації. І навіть казав, що замість Тимошенка. Але я в це не вірю. Зі слів Ковальчука, йому така пропозиція надійшла. То вони могли б і погодитися на заступника голови ОДА та заступника голови облради, щоб підтримати «БПП» у питанні мого звільнення, - стверджує Драганчук.

На роботу голова облради збирається виходити 5 лютого.

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...