Активісти відповіли Хомку щодо його заяви про "дерибан" Громадського бюджету

10.01.2018, 15:33      Переглядів: 561

Рівненські активісти оприлюднили заяву на слова міського голови щодо "дерибану" Громадського бюджету, про що писав портал "ЧаРівне.інфо"

Нагадаємо, мер сказав таке: «…Я не втручаюся в Громадський бюджет. Але там є очевидно пролобійовані активістами речі, щоб роздерибанити частину бюджету. І пан Токарський, як ініціатор, знає про це, але навмисне на це закриває очі, тому він співучасник. У той же час ми будемо підтримувати Громадський бюджет».

У свої відповіді міському голові активісти "Ради реформ" нагадали йому Положення про Громадський бюджету. Крім того просять звернутися до правоохоронних органів, якщо на те у нього є підстави: 

Це Ваші обов’язки, виконуйте їх! Якщо ж у Вас немає інформації про «дерибан» коштів, тоді вимагаємо:

1. Публічно вибачитися перед авторами проекту та Андрієм Токарським за безпідставні звинувачення.

2. Припинити кампанію по дискредитації громадських активістів, а також Громадського бюджету, як прозорого інструменту участі громадян в управлінні містом, - додають активісти. 

Зазначимо, що мова йде про проект Громадського бюджету, що стосується "авангардних" лавок поблизу обласного музею. У соцмережі виникла дискусія на цю тему. Автори проекту заявили, що Управління ЖКГ не дотрималося проекту. Натомість мер наголосив, що ніяких зауважень до начальника УЖКГ Ярослава Сахнюка не має, що все, мовляв, виконано, згідно поданого проекту. 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...