Як може виглядати рівненське підземелля? Передпроектні пропозиції (відео)

05.01.2018, 12:20      Переглядів: 914

Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради офіційно оголошує обговорення передпроектних пропозицій від архітекторів міста щодо облаштування підземних частин споруди Палацику Любомирських "На Гірці".

Наразі в управлінні є дві комплексні пропозиції по облаштуванню підземних частин споруди Палацику Любомирських "На Гірці" від Миколи Шолудька та Валентина Дем`янова.

Рівнян просять залишати свої коментарі щодо варіантів облаштування Палацику Любомирських "На Гірці" на нашу електронну пошту turism70@ukr.net до 30.01.2018 року.

Архітекторів запрошують надавати свої пропозиції та рекомендації побаченого.

Попередні технічні умови, згідно яких робилися пропозиції:

1. Об`єкт повинен бути самодостатнім;
2. Об`єкт не повинен випадати із загальної концепції реконструкції цієї частини парку (бути повязаним хоча б візуально з проектом реконструкції "Зеленої естради");
3. Майбутнє наповнення об`єкту не зовсім музей - це квест кімнати з містично-історичними квестами для підлітків, молоді та усіх зацікавлених осіб в проведенні цікавого та змістовного дозвілля;
4. Експлуатація чаші фонтану неможлива - у зв`язку з виявленими під чашею порожнинами у землі - чаша є аварійною (фігура "Богатиря" повинна залишитися).
5. Коштів з Єврокомісії є лише для спорудження невеликого входу, оглядовго майданчику, консервації та реставрації історичного об`єкту.

- І хоч до облаштування входу до підземель ще далеко - пропонуємо вашій увазі передпроектні пропозиції відомих у Рівному архітекторів Валентина Демянова та Миколи Шолудька. Обговорюємо, критикуємо, пропонуємо. Архітекторам, які бажають надіслати свої передпроектні пропозиції у нас двері відкриті, - пише у Фейсбук начальник управління культури та туризму Тарас Максименко. 

Нагадаємо, у парку ім. Шевченка понад рік тому розпочалися розкопки. За цей час вдалося знайти не лише важливі історичні знахідки, але й домогтися виділення європейських коштів на суму півмільйона євро.

На одній з останніх конференцій, присвяченій цій темі, повідомили, що підземелля може мати велике архітектурно-архіологічне значення для Рівного. 

Передпроектна пропозиція В. Дем`янова:

 

 

 Передпроектна пропозиція М. Шолудька:

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...