У Рівному урочисто відкрили реконструйований майдан Музики (фото+відео)

04.01.2018, 19:40      Переглядів: 1601

Передував відкриттю виступ артистів обласної філармонії. Потім були виступи чиновників. А далі відбувся концерт місцевих виконавців.

Що сказали міський голова Рівного Володимир Хомко, заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко та заступник голови Рівненської облради Олексій Бучинський, можете прослухати на відео:

На реконструкцію площі біля органного залу місто витратило близько 1 мільйона 800 тисяч гривень, ще 103 тисячі має заплатити обласна філармонія, розповів керівник філармонії Микола Орешко. Це була його ідея встановити на площі скульптуру янгола з арфою, яку, до речі, виготовляв рівненський майстер Артем Вольський.

- Скульптура виготовлена зі сталі. Час виконання залишається у таємниці. Янгол – це була наша спільна з Миколою Прокоповичем ідея. Арфа – це така родзинка, яка звертає до себе увагу, - говорить скульптор.

- Раніше ми хотіли, щоб там була скульптура з мушлі, ніби з неї виходить діва і грає на арфі. Попередня ідея коштувала б не менше 10 тисяч доларів. А ця обійшлася втричі дешевше. За янголятко, до речі, доплачував я, - поділився Микола Орешко. - Через рік-два сюди буде приїжджати весь світ.

Крім покладеної бруківки на майдані, підсвітки приміщення органного залу, оновленого годинника з курантами, з яких кожні 15 хвилин лунатиме класична музика, буде ще й безкоштовний wi-fi. Також всередині для всіх бажаючих облаштували різдвяну фотозону. 

Артем Вольський

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...