Немеш знову не прийшов на суд: адвокат потерпілого вимагав застосувати привід та стягнути штраф із депутата

27.12.2017, 10:48      Переглядів: 1420

Сьогодні у Рівному мала слухатися справа стосовно стрілянини депутата Рівнеради Василя Немеша, яку він вчинив ще в липні минулого року.

На судове засідання обвинувачений не з’явився. Його захисник Борис Савчук причиною неявки назвав хворобу – грип. Проте ніяких підтверджень суду не надав, лише вказав, що, можливо, принесе такі документи на наступне засідання.

- У зв’язку з тим, що обвинувачений не з’явився, проводити засідання не можна. А оцінку тим документам, які будуть надаватися, будемо давати потім, - сказав прокурор Костюк.

На засідання прийшли свідки: Курсик Сергій, Полонець Руслан, Агапов Володимир, яких так і не заслухали.

- Якщо обвинувачений не прибув, то вживаються заходи примусу, - зазначив захисник потерпілого Грозік. – У даному випадку обвинувачений не прибув, поважності причин неявки немає. Тому є підстави для того, щоб застосувати привід та грошове стягнення з обвинуваченого.

Прокурор Костюк: Саме в цій статті не передбачено поважності причин, але в іншій статті цей перелік зазначено. На даний час у нас немає документів, але нам відомо, що документи надаються після лікування.

Суддя Крижова відклала судове засідання.

- А чому нас не повідомили раніше? – запитала суддя.

- Передували вихідні, - відповів адвокат Савчук.

Отож наступні засідання: 12 лютого, 15.30; 20 лютого, 10.00; 27 лютого, 10.00.

Нагадаємо, депутат Василь Немеш обвинувачується у тому, що застосував вогнепальну зброю проти правоохоронців, коли ті проводили санкціонований обшук. Депутат вистрілив у бік поліцейських не менше чотирьох разів, також він завдав тілесних ушкоджень середньої важкості працівнику поліції внаслідок фізичної боротьби. Максимальне покарання, яке загрожує депутату, – до 5 років позбавлення волі.

До речі, депутат не вперше не з’являється на засідання через нібито хворобу. Крім того застосування приводу стосовно нього вже розглядалося. Прокурор Костюк наголошував, що обвинувачений на досудовому слідстві неодноразово ухилявся від слідства та суду.

Читайте також: ВІД СЛІДСТВА ТА СУДУ ХОВАЄТЬСЯ, А НА СЕСІЮ ПРИЙШОВ: РІВНЕНСЬКОГО ДЕПУТАТА, ЯКОГО СУДЯТЬ, ПОМІТИЛИ НА ЗАСІДАННІ

НЕМЕШ ПРИЙШОВ НА СУД БЕЗ АДВОКАТА, ТОЖ СПРАВУ ПЕРЕНЕСЛИ (ФОТО)

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...