Кроку образили слова Кучерука про "правонаступників «регіоналів»"

22.12.2017, 11:57      Переглядів: 1144

На позачерговій сесії Рівненської облради між депутатами виникла суперечка. Із трибуни виступив депутат Микола Кучерук, згадавши вчорашнє відкриття школи у Піскові. Його обурив виступ колишнього голови Костопільської РДА Сергія Коваля.

- Повірте мені, що свято було прекрасне. Але є одне «але»: Коваль Сергій Євстафійович був керівником від режиму Януковича. Куди дивилась облдержадміністрація? Хіба не можна було надати слово Шарманському? Це виходить, що блок Петра Порошенка є правонаступником партії Януковича? Я хочу, щоб ці слова пройшли через ваше серце. І ті, хто був "регіоналами", стали і покаялися. Тому не треба говорити. Тому заява «Батьківщини» – засудити вчорашній виступ Коваля Сергія Євстафійовича.

- Більшого популізму я ще не чув, - сказав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Депутат Василь Кльоп теж звернувся до Миколи Кучерука: Він (Сергій Коваль, авт.) стояв у витоках цього будівництва. Це він робив проект. 

- Микола Герасимович, Ви сказали, що ми – правонаступники «Партії регіонів». Ви образили нас. Хіба Ви не працювали в той час? Хіба Ви з керівниками-«регіоналами» не вирішували питання? А яка участь кого на Майдані – це треба ще дивитися. Я в душі підтримував їх. Пана Коваля я знаю. Це постраждалі, які потрапили в списки люстрації, - додав депутат Крока.

Нагадаємо, вчора школу у Піскові відкривав міністр Геннадій Зубко. Читайте детальніше за посиланням

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...