День із міністром: як Зубко з Муляренком відкривали школу у Піскові та запускали завод у Костополі? (ФОТО)

21.12.2017, 18:25      Переглядів: 3366

Сьогодні у селі Пісків Костопільського району міністр Геннадій Зубко разом зі своїм заступником Левом Парцхаладзе та головою Рівненської облдержадміністрації Олексієм Муляренком відкривали школу, яку збудували за майже 48 мільйонів гривень. Фінансували будівництво за рахунок державного та місцевих бюджетів. Будівництво мали завершити у стислі терміни.

Оголошувалося два тендери: спочатку фірма «Стиль-Декор» запропонувала найнижчу ціну, однак, потім виявилося, що доведеться заплатити ще більше, ніж очікувалося.

Школа розрахована на 226 місць і, за планом, має стати опорною.

На відкриття прибули й інші чиновники. Спершу Геннадій Зубко та Олексій Муляренко відвідали стару пісківську школу, якій вже 65 років. Там поклали квіти біля меморіальної дошки загиблим героям.

Після урочистостей столичні чиновники зайшли усередину для огляду нової школи. Їх зустріли діти у вишиванках, у спортзалі навіть влаштували концерт.

Опісля Геннадій Зубко взяв участь у відкритті першої черги виробництва на заводі «Українські лісопильні». Разом поспілкувалися з представником інвесторів Йоханом Дунбеком. У цей проект було вкладено 25 мільйонів євро інвестицій. Передбачається створення на підприємстві 150 нових робочих місць. Інвестор заявив, що буде реалізовувати подібний проект у Немовичах Сарненського району.

Уже близько 16-ої у Рівненській ОДА розпочали нараду Мінрегіонбуду стосовно реформи первинної медичної допомоги у сільській місцевості.

Стара школа у Пісковібула заснована ще у 1952 році

Нова школа зовні

Перерізають стрічку

Начальник обласної ДАБІ Ігор Мічуда теж завітав на подію

Виступ голови Рівненської облради Миколи Драганчука

Олексій Муляренко та Геннадій Зубко про щось радяться, на задньому плані - голова Костопільської РДА Олександр Середа

Депутат Рівненської облради Микола Кучерук також прийшов на відкриття

Геннадій Зубко тисне руку Йохану Дунбеку

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

comments powered by Disqus
Погода, Новости, загрузка...
Новини дня
  • Нові
  • Популярні