Міськрада звернулася до рівненських водіїв

11.12.2017, 14:15      Переглядів: 884

У міській раді просять водіїв з розумінням поставитися до оточуючих. Зокрема у заяві йдеться, що хаотично розташовані автомобілі заважають комунальному та спецтранспорту. 

Шановні громадяни міста Рівного! Нерідкі випадки, коли водії у хаотичному порядку паркують автомобілі поруч житлових багатоповерхівок в такому місці, де він створює не тільки незручності пішоходам, а спеціальному автотранспорту комунальних служб нашого міста та спецавтомобілям оперативних служб, наприклад: поруч сміттєвих контейнерів, при виході з під`їзду, на тротуарах, скверах, бульварах, входах у медичні заклади тощо). Це спричиняє колосальні незручності та небезпеку у пересуванні літніх людей, дітей, батьків з маленькими дітьми, хворих, які прямують до чи з лікарні.
Крім того, водіям спеціального великогабаритного транспорту для виконання службових обов’язків не завжди вдається під’їхати до потрібного місця, хаотичне розташування авто прямо на дорозі звужує проїзну частину, що в свою чергу, призводить до утворення заторових явищ. Доводиться максимально маневрувати, а не рідко і чекати водія припаркованого автомобіля.
Шановні жителі міста! Потрібно розуміти, що тільки власними зусиллями ми можемо навести в місті лад.

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...