Інна Білецька звільняється з телеканалу «Інтер»

06.12.2017, 15:24      Переглядів: 3563

Скріншот з відео

Рівненська журналістка Інна Білецька була обрана на відкритому конкурсі на посаду продюсера Рівненської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України. Голова НСТУ Зураб Аласанія повідомив, що конкурс на вакантні посади проводився у 23 областях, проте не у всіх обрали продюсерів та менеджерів.

У мережі Фейсбук він підвів результати конкурсу: було обрано 12 менеджерів та 16 продюсерів, серед них –  власкор телеканалу «Інтер» Інна Білецька. Загалом заявки на участь у конкурсному відборі подали 234 кандидати: 124 – на позиції продюсерів філій, 110 – на менеджерів. Прийом документів тривав із 8 до 21 листопада (за винятком Криворізької філії).

Вимоги, які ставили до кандидатів, – вища освіта, знання Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та іншого законодавства в сфері телерадіомовлення та Стратегії розвитку ПАТ «НСТУ», досвід роботи зі створення мультимедійного контенту для різних платформ, досвід роботи виконавчим продюсером, керівником проекту або головним редактором від 3-х років, відсутність судимостей та відкритих кримінальних проваджень. 

- Так, умови і критерії були жорсткими, ми хочемо бачити в команді лише кваліфікованих та ціннісних колег, а тому і підходимо до відбору вкрай ретельно. Тим більше, що й заробітна платня нових керівників, що мають стати двигунами реформ в регіонах – досить конкурентна для українського медійного ринку: вилка від 17 до 32 тисяч гривень з можливим преміюванням до 100 відсотків при перевиконанні KPI, - додає Аласанія.

Інна Білецька розповіла журналісту порталу «ЧаРівне.інфо», чому вирішила подати свою кандидатуру.

- Якщо Суспільне працюватиме за Законом України «Про НСТУ» і за Статутом – то це робота моєї мрії. Я вірю, що Суспільне на Рівненщині стане справді Суспільним мовником, незалежним від впливів органів державної влади і місцевого самоврядування. Мовником, якому будуть довіряти. Мовником, який стане найближчим. Я вирішила подати свою кандидатуру, бо цінності, які декларує Суспільне, – це мої особисті цінності. Так, конкурс був важким, це було випробування для мене особисто. У мене наразі є певні ідеї, проте про них згодом. Я знаю, який імідж мало РТБ, я багато з чим в цьому іміджі не згідна, бо в останні роки канал змінився суттєво. В кращий бік. Там працює багато людей, яким близькі цінності Суспільного.

Також Інна Білецька сказала, що пише заяву на звільнення з телеканалу «Інтер». Зараз спілкується з керівниками на цю тему.

Далі на новообраних продюсерів та менеджерів Суспільного чекають перші координаційні та робочі зустрічі, тренінги. А з 11 грудня обрані кандидати вступлять на свої посади у регіонах.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...