Обласні депутати засідали до вечора і встановили рекорд

01.12.2017, 20:58      Переглядів: 1522

Сесія Рівненської облради тривала сім годин. Депутати інколи жартували, брали перерви, однак, розходитися не хотіли. Народні обранці "застрягли" на кадрових питаннях. Кілька разів поверталися до тих самих питань, не могли ніяк домовитися. 

Читайте також: ДЕПУТАТИ ЗНОВУ НЕ ЗМОГЛИ ОБРАТИ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ ОНКОДИСПАНСЕРА

Нагадаємо, сесія розпочалася невчасно через проблеми з електроенергією. Потім депутати взяли велику перерву - аж на півтори години. У той час радилися - як бути далі, після того, як не було підтримано звіт голови облради, що може слугувати для висловлення йому недовіри. 

Проте все ж за сім годин депутати встигли розглянути більше 80 питань. 

- Без жартів я всіх запрошую у кращий ресторан світу - "Магнат". Мені дзвонив мій друг - Микола Бобрик. Він прийде, поспіває, - заявив із трибуни обласний депутат Валентин Королюк уже в самому кінці. До речі, між ним та "радикалом" Володимиром Ковальчуком виникла суперечка. Королюк називав його "шахматистом". Той в кінці відповів такою фразою: 

- Я б ще згадав про те, як я був головою облради, то Валентин Королюк прийшов до мене із соплями, щоб я взяв його у радники. Є вдячні люди, а є свині. 

Голова облради Микола Драганчук у кінці ще привітав військових із Днем Збройних Сил.

Як кажуть у самій облраді, це засідання може вважатися рекордним за тривалістю у цій каденції. 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 


 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...