Справа щодо вбивства перукаря: відтепер потерпілих представлятиме Цуняк

30.11.2017, 16:15      Переглядів: 3613

Обвинувачену у вбивстві рівненського перукаря Сергія Літвінова Тетяну Літвінову сьогодні не доставили до міського суду. Попереднього разу вона скаржилася на погане самопочуття.

Не було на засіданні й двох суддів – Святослава Рогозіна, який поїхав у відрядження в Чернівці, та Наталії Діонісьєвої, яка в цей час перебувала у нарадчій кімнаті. Тож головуючий Віктор Кухарець лише повідомив наступну дату засідання – попередньо 28 грудня, об 11-ій годині. Резервна дата – 25 грудня – знялася, оскільки цей день оголосили державним вихідним.

Причини неприбуття підсудної пояснив правоохоронець. Тетяна Літвінова, за його словами, не прибула у зв’язку з тим, що в неї на руках малолітня дитина і в суді немає умов для її утримання.

Сторону потерпілої відтепер буде представляти адвокат Володимир Цуняк. Нагадаємо, мати вбитого Сергія Літвінова заявила про те, що вимагатиме від обвинуваченої відшкодування шкоди на суму 3 мільйони гривень.

Вбивство Сергія Літвінова сталося 8 лютого цього року. Йому було нанесено не менше 11 ножових поранень. Свідки кажуть, що чули, як він кричав: «Люди, допоможіть! Вбивають!». Тіло перукаря було заховане у комірці. Підозрювана у вбивстві втекла того ж дня у Єгипет. Двох дітей залишила на свою матір. З Єгипту рівнянку екстрадували в кінці травня. Відтоді вона перебуває у СІЗО. 2 жовтня вона народила хлопчика. Пологи були передчасними, тому породіллі робили кесарів розтин.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...