Вирок «Ваня-півмільйона» в цьому році вже не почує

29.11.2017, 22:26      Переглядів: 1826

Затриманий на півмільйонному хабарі голова Обарівської сільської ради Іван Тимощук у цьому році вироку не почує, про це стало відомо сьогодні на черговому засіданні у Рівненському райсуді.

На попередньому засіданні прокурор А. Войтюк просив перерву для огляду касети із записом слідчої дії.

Обшук у спільника Івана Тимощука Тараса Якобчука проводили у день затримання сільського голови – 17 березня 2015 року. Слідчі дії відбувалися в орендованому приміщенні готелю «Турист». Якобчук не міг відповісти, звідки у нього грошові кошти. Потім все-таки тихо промовив, що вони призначалися за документи на земельну ділянку в Обарові. Пояснив, що кошти йому надав гр. Солодкий, який у справі йде як потерпілий.

Читайте також: СУДДЯМ ПОКАЗАЛИ, ЯК ОБШУКУВАЛИ «ВАНЮ-ПІВМІЛЬЙОНА»

Після майже годинного перегляду відео суддя Коробов цікавився у прокурора деталями – огляд якої події проводився, чи справжні грошові кошти, чому слідча не оголошувала це, чи належним чином зафіксовано факт світіння на руках тощо. Прокурор підтвердив, що частина коштів – справжня, частина – ні. 

- Зараз суд введено в оману, бо кошти виготовлені (штучним) способом, - заявив суддя.

- Слідчий міг бути не в курсі, - каже прокурор Войтюк.

- Я можу засвідчити те, що світіння було виявлено слідчим, поняті підтвердили, а чи є це світіння – це прерогатива суду, я особисто щось помічав, - додав він. - …А грошові кошти були виготовлені фізичною особою підприємцем типографічним способом.

Судді

Як виявилося, прокурор мав представити речові докази у вигляді грошових коштів, проте сьогодні цього зробити не зміг, оскільки, за його словами, виникла технічна проблема. Він попросив суд перенести засідання.

- Кошти зберігаються в банку. Це процедура, яка мала бути виконана слідчим управлінням. Думаю, до кінця тижня вони це зроблять, може, раніше. Це технічний момент. Від мене це не залежить, - заявив прокурор.

Нагадаємо, кримінальна справа «Вані-півмільйона» розглядається вже тривалий час. Засідання постійно переносять. Прокуратура ще в березні цього року вимагала пришвидшити процес. У той же час судді називають позицію прокуратури «дивною», вказуючи на те, що засідання переносилися в тому числі з вини прокурора. Іван Тимощук обвинувачується в одержанні від громадянина 504 тис. грн. за позитивне вирішення питання щодо виділення останньому земельної ділянки площею 0,25 га біля водного об’єкта

Наступні засідання призначили на 6 грудня, 11.30 (орієнтовно) та 8 січня, 14.30 (цю дату обрали, оскільки адвокат обвинуваченого Якобчука заявив, що йде у відпустку). Адвокат Колесник також оголосив, що клопотатиме про повторний виклик у суд потерпілого Солодкого.

Читайте також: ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ЗАСТАВИ ЗА ХАБАРНИКА ВНІС ДЕПУТАТ РІВНЕНСЬКОЇ РАЙРАДИ

У ЗВ’ЯЗКУ З МАТЕРІАЛЬНИМ СТАНОВИЩЕМ: СПІЛЬНИК «ВАНІ-ПІВМІЛЬЙОНА» ВІДМОВИВСЯ ВІД АДВОКАТА

ПОТЕРПІЛИЙ ВЗАГАЛІ В ЖИВИХ Є? – У РІВНОМУ СУДЯТЬ «ВАНЮ ПІВМІЛЬЙОНА» (+ФОТО)

БЕЗ ДЕНЕГ НИ ОДИН ВОПРОС НЕ РЕШАЕТСЯ, - У РІВНОМУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОЗГЛЯД СПРАВИ «ВАНІ-ПІВМІЛЬЙОНА»

«ДИВНА СИТУАЦІЯ: ВІДПУСТКА НА ОДИН ДЕНЬ». У РІВНОМУ ЧЕРЕЗ ПРОКУРОРА ПЕРЕНЕСЛИ РЕЗОНАНСНУ СПРАВУ

СПРАВУ НА ПІВМІЛЬЙОННИЙ ХАБАР ПРОСИЛИ ВІДКЛАСТИ НА БІЛЬШ ПІЗНЮ ДАТУ

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...