Депутати Ковальчук та Валявка посварились через мисливські угіддя

29.11.2017, 18:27      Переглядів: 764

Фото ілюстративне

Сьогодні на президії Рівненської обласної ради виникла суперечка між депутатами стосовно надання права оренди на мисливські угіддя у Млинівському районі. Як вже зазначалося, товариство «Мисливське господарство Лісовик-Гранд» хоче отримати у користування 4950,37га на території земель держлісфонду ДП «Млинівське лісове господарство», на 25 років. Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті Рівненської облради.

Як пише «РВ», згідно з даними Держреєстру, громадську організацію «Лісовик-Гранд» заснували у жовтні восьмеро людей, а саме: два Сергії Мельничуки (один з них — бізнесмен з Луцька, інший — начальник відділу лісового господарства Лугинського держлісгоспу, який проживає у Млинові); головний лікар обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення Сергій Шевчук, головний лісничий Млинівського лісгоспу Олександр Целюх, інженер лісового господарства Млинівського лісгоспу Олександр Рослюк, головний спеціаліст обласного управління лісового та мисливського господарства Михайло Прокопчук, лісничий Острожецького лісництва Віктор Перескоцький та керівник дубенської громадської організації «Українська народна самооборона» Володимир Куб`юк. 

У депутатів облради це викликало жваве обговорення. Одні стояли на тому, щоб проголосувати за згоду, інші – були проти. Між депутатами Володимиром Ковальчуком та Володимиром Валявкою, який є головою «екологічної» комісії, виникла суперечка. Один одного хотіли виключити зі складу комісії та заявили, що будуть ініціювати відповідні рішення.

Після дискусії все-таки вирішили, що питання буде розглядатися на сесії облради, 1 грудня.

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...