Хомко та Паладійчук взяли участь у святкуванні 50-річчя РШЕУ

22.11.2017, 11:21      Переглядів: 731

Міський голова Рівного Володимир Хомко, секретар міської ради та заступники міського голови взяли участь у святковому заході, присвяченому 50-річчю з дня заснування комунального Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг, та привітали трудовий колектив комунальників та ветеранів з ювілеєм.

З нагоди ювілею очільник міста вручив почесні грамоти кращим працівникам підприємства. Крім того, 3 працівників отримали ордери на службове житло. До вітань також долучились місцеві депутати, керівники підприємств, установ та організацій Рівного. Під час урочистостей для комунальників звучали народні пісні та музика у виконанні творчих колективів обласного центру.

Довідково:

На обслуговуванні РШЕУ знаходиться 461 вулиця загальною протяжністю 300,5 кілометрів, всі мають асфальтобетонне покриття, а також 4 шляхопроводи, 8 мостів, 7 підземних переходів, мережі зливової каналізації 29,9 та 980 зливоприймачів. На балансі підприємства обліковується 104 одиниці спеціальної техніки, призначеної для утримання в належному санітарному і проїжджому стані доріг міста.

 

Прес-служба міськради

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...