Оновлена "Зеленка": в парку Шевченка триває реконструкція літньої естради (+фото)

20.11.2017, 17:22      Переглядів: 2416

У Рівному продовжується реконструкція літньої естради у центральному парку. Ще минулого місяця тут розпочалися підготовчі роботи.

Детальніше про оновлення сцени нам розповів начальник міського управління культури та туризму Тарас Максименко.

- У цьому році буде витрачено трохи більше одного мільйона гривень. За нього ми маємо ще зняти радіорубку, підготувати майданчики, зробити всі бетонні роботи, всі ці роботи ми умовно назвали підготовчими. У наступному році буде ще витрачено трохи більше двох мільйонів гривень. Це буде вже закінчений продукт – сцена з вбиральнями, роздягальнями, до речі, цього не було, ми користувалися смердючими туалетами. Тепер це все буде враховано, щоб наші дітки мали належні умови для підтоговки до концертів. Паралельно будемо виконувати проект з рівненського підземелля. Таким чином у нас вимальовується красиве серце парку, - каже він.

За його словами, тендер на виконання робіт виграла фірма з корпорації «Реноме». Тарас Максименко сподівається, що результат можна буде побачити до початку літа, коли розпочнеться фест «Рівне. Літо. Музика».

Фото: 20.11.2017

Якщо говорити про найбільш примітні зміни, то це збільшення сцени (за рахунок демонтажу кіноапаратної), влаштування накриття, нові лавки та вистелена бруківка.

Фото "MOST"

Проект замовляла міська влада. Переможцем у конкурсі на кращий проект став місцевий урбаніст Дмитро Котляров.

Крім того у майбутньому також хочуть повернутися до плану реконструкції фонтану "Стоматолог". 

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...