Нам – 5 років: ТОП-10 соціальних проектів порталу «ЧаРівне.інфо»

20.11.2017, 15:55      Переглядів: 816

Сьогодні, 20 листопада 2017 року, позитивний інформаційно-розважальний інтернет-портал Рівного «ЧаРівне.інфо» святкує свій перший напів’ювілей – своє 5-річчя з дня створення, адже офіційно ми стартували саме цього дня у 2012 році.

За усі ці роки на порталі було багато змін, втім, незмінним залишилося головне - це мета: створювати якісні, об’єктивні, оперативні та високопрофесійні журналістські матеріали. Ми і далі прагнемо бути першими та принципово виступаємо за якісну та професійну журналістику.

За п’ять років роботи портал «ЧаРівне.інфо» здобув десятки тисяч постійних відвідувачів, заслужив позитивні відгуки про себе серед мешканців Рівненщини, зумів вийти на провідні позиції у медіа-просторі не лише Рівного, але й України, встиг знайти вірних та надійних партнерів, зарекомендувати себе як якісний, високопрофесійний та цікавий інтернет-ресурс та зібрати міцну, кваліфіковану та дружну команду журналістів.

5 років – це вік, коли ще вчорашня недосвідчена дитина буквально на очах перетворюється в розважливу і самостійну особистість, демонструючи безліч нових навичок і вмінь. Так і ми у свої п’ять років вже маємо добре сформовані характер, основні життєві позиції, ставлення до світу й оточуючих, вміємо визначати логічно зв’язок подій, виділяти головне, відповідати за свої вчинки та розрізняти друзів від ворогів.

Річниця створення - це не лише приємний привід для святкування, а й, насамперед, певний звітний період для оцінки та аналізу своїх дій і досягнень впродовж 5 років нашої діяльності.

За 5 років існування порталу «ЧаРівне.інфо» виконано досить великий обсяг роботи, але, звичайно ж, у наших планах ще багато ідей, проектів та заходів. Тішимося, що можемо пишатися своєю роботою, адже це – найважливіше для журналіста – працювати на благо суспільства і мати чисту совість.

Перша п’ятирічка промайнула дуже швидко та виявилася надзвичайно насиченою і продуктивною. Нам справді вже є чим пишатися! І як підсумок наших перших 5 років діяльності хочемо згадати у хронологічному порядку наших ТОП-10 проектів та заходів, які ми провели за увесь період роботи порталу.

1. «ДОВІДНИК СТУДЕНТА» (2012 рік)
 

З нагоди Дня студента у 2012 році колектив порталу «ЧаРівне.інфо» самостійно розробив, видрукував та безкоштовно роздав п’ять тисяч примірників "Довідника студента". У брошурі зібрано всю необхідну та корисну інформацію для рівненських спудеїв: номери телефонів різноманітних довідкових служб, телефони та адреси освітніх закладів, бібліотек, курсів іноземних мов, інтернет-клубів, магазинів канцтоварів, поліграфічних фірм, закладів культури та відпочинку, спортивних клубів, розважально-оздоровчих комлексів, басейнів, вокзалів та автостанцій, трогових центрів тощо.

Цей Довідник можна скачати тут.

2. «ДИВОКРАЙ» ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО РЕКОРДУ УКРАЇНИ (2013 рік)
 

Портал «ЧаРівне.інфо» долучився до проведення у Рівному всеукраїнського літературного фестивалю для дітей «Дивокрай». Фестиваль мав на меті розвиток у дітей любові до літератури та пропаганду престижності читання української дитячої літератури. Крім того, під час цього фестивалю у Рівному у присутності експертів Національного реєстру Рекордів України відбувся танцювальний флеш-моб, під час якого зареєстрували рекорд України «Казковий гопак з літературними героями світу», у якому одночасно брали участь в режимі онлайн міста Здолбунів, Дубно, Київ, Костопіль, Хмельницький та Нововолинськ.

3. «РОЗМАЛЮЙ КНИЖКОВУ ШПАКІВНЮ» (2013 рік)
 

"Книжкові шпаківні" – це мережа особливих поличок з дитячими книжками і журналами у вільному доступі для читання в громадських місцях – медичних, розважальних, освітніх закладах тощо. Акція «Розмалюй книжкову шпаківню» мала на меті активізувати і популяризувати читання серед дітей та стимулювати до творчості дітей, дорослих, простих перехожих, які також виявили бажання долучитися до розмальовування шпаківень для дітей. У цій акції взяло участь загалом близько 30 маленьких і дорослих рівнян, які внесли свою частинку душі та креативу до книжкових поличок.

4. «ЧАРІВНІ ТЕЛЕФОННІ БУДКИ» (2013 рік)
 

Портал «ЧаРівне.інфо» облаштував у Парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка найменшу бібліотеку в Україні – 5 переобладнаних в книжкові шафки телефонні будки з різноманітними книгами, журналами, посібниками тощо, які будуть у вільному і безкоштовному доступі для читання у парку. Соціальний проект «ЧаРівні телефонні будки» мав на меті популяризувати читання серед рівнян та зробити цікавішим перебування батьків з дітьми у парку в той час, коли малеча спить, грається чи відвідує атракціони. Ці будки-шафки з книжками мали стати аналогом світового руху «Bookcrossing», який вже давно користується популярністю у багатьох країнах Європи. Та, на жаль, мешканці Рівного виявилися культурно не готовими до таких європейських речей. Вандали неодноразово розбивали будки, а ми просто втомилися ремонтувати їх в енний раз.

5. «ЗРОБИМО УКРАЇНСЬКІ МІСТА ДРУЖНІМИ ДО СІМЕЙ» (2013 рік)
 

Портал «ЧаРівне.інфо» спільно із Сімейним клубом «Пузата мама» започаткували у Рівному масштабний проект «Зробимо українські міста дружніми до сімей». В рамках проекту було передбачено безліч заходів, які стали у нагоді багатьом батькам. Його суть полягала у тому, що батьки надавали інформацію про те, де у місті є батьківські комунікації – пандуси, столики для пеленання, дитячі кімнати, місця для годування дітей тощо. Відтак, проект сприяв створенню у Рівному комфортних до сімей закладів.

6. ФЕСТИВАЛЬ ШАШЛИКА (2013 - 2017 рр.)
 

Портал «ЧаРівне.інфо» у 2012 році започаткував у Рівному міське гастрономічне свято «Фестиваль шашлика», яке стало вже традиційним та тепер відбувається щороку. Мета фестивалю - створення корисного та активного відпочинку для рівнян та гостей міста, популяризація здорового відпочинку для усієї сім’ї та забезпечення цікавого дозвілля сімей та молоді на свіжому повітрі. Відтак, рівняни та гості міста мають змогу смакувати найсмачнішими різновидами шашлика, а також різноманітними стравами на мангалі з м’яса, овочів, риби тощо. Чекаємо Вас на фестивалі вже наступного року!

7. «ПУЗАТА МАМА» (2014-2017 рр.)
 

Портал «ЧаРівне.інфо» у 2014 році вперше долучився до організації і проведення у Рівному соціального проекту для вагітних «Пузата мама». З тих пір і по нині ми є незмінними співорганізаторами цього сімейного фестивалю разом з Сімейним клубом «Пузата мама», який, власне, і започаткував цей проект. Щороку «Пузата мама» традиційно проходила раз на рік навесні та була присвячена Міжнародному Дню матері. Втім, цьогоріч у зв’язку з 5-річчям порталу «ЧаРівне.інфо» ми вирішили провести проект двічі на рік. Відтак, окрім весняного сезону, який відбувся у травні цього року, ми вперше провели ще й осінній сезон, фінал якого, до слова, відбудеться саме сьогодні – у День народження «ЧаРівне.інфо». Тому запрошуємо усіх нині на 17 год. у ресторацію «Сталева гора» побачити усю красу материнства.

8. «ЧАРІВНЕ ПЕРЕВТІЛЕННЯ» (2014-2015 рр.)
 

У 2014 році портал «ЧаРівне.інфо» запустив перший у Рівному модний проект «ЧаРівне перевтілення». Він був покликаний допомогти рівнянам віднайти свій стиль, стати модними і яскравими. Перетворення учасників відбувалося за допомогою «команди порятунку», кожен член якої є фахівцем у своїй сфері: стиліст, візажист, перукар, які створювали неповторний образ учасниць, та фотографа, який знімав результат перевтілень. За два сезони проекту у ньому взяло участь 18 рівнянок, які приміряли на себе нові образи.

9. «ЛИСТ ДО МИКОЛАЯ»
 

Портал «ЧаРівне.інфо» за ініціативи Сімейного клубу «Пузата мама» ще у 2012 році вперше провів конкурс серед матусь і татусів Рівного на найкращий, найоригінальніший та найпозитивніший лист до святого Миколая. Дорослі рівняни написали настільки щирі, зворушливі і людяні листи, що вони нерідко викликали сльози. Минулого року ми відновили цей конкурс, провівши його вдруге. Переможці отримали приємні новорічні подарунки від наших партнерів та спонсорів.

10. «ДЯКУЮ, МАМО!»
 

Ще у 2013 році портал «ЧаРівне.інфо» заснувало зворушливий конкурс до Міжнародного дня матері «Дякую, мамо». Взявши участь у конкурсі, рівняни мали змогу висловити свої слова подяки, поваги і любові своїм матусям у будь-якій формі - листа, спогаду, вірша, фотографії тощо. Це було так зворушливо, що минулого року ми провели його вдруге. Переможці конкурсів отримали чудові подарунки від наших партнерів.

Ось так виглядає наш особистий ТОП-10 справ за 5 років. Звісно, це ще далеко не весь список наших досягнень, але це саме ті, якими ми пишаємося найбільше.

Розвиток, розуміння, терпіння та повну самовіддача – усе це характеризує колектив порталу «Чарівне.інфо», без якого його б не було! Ми пишаємося кожним, хто є у нашій команді! Саме ці люди – рушій нашого щоденного прогресу та вдосконалення. А головною нашою перемогою є щоденна робота для вас!

Ми дякуємо усім, хто крокує разом з нами від нашого першого дня, кожному, хто вірив і продовжує вірити у наші сили. Ми вдячні кожному нашому відвідувачеві, адже саме завдяки вам ми існуємо і надихаємося на нові починання та нові ідеї. Ми раді, що у нас є багато друзів, партнерів та конкурентів, адже лише завдяки усім вам разом ми маємо стимул працювати, підкорювати нові вершини та вдосконалюватися. Дякуємо усім тим, хто завжди поруч, за віру, довіру та підтримку.

Залишайтеся з нами і надалі! Повірте: нам є, чим вас дивувати надалі!

Нагадаємо, від нині і впродовж тижня у кожного з вас є можливість отримати у подарунок пляшку італійського шампанського від порталу «ЧаРівне.інфо». Щодня о 13:10 на хвилях радіо «Ритм ФМ» (90.9 ФМ радіо «Люкс») у програмі «Щасливий дзвінок» ведучі ставитимуть питання про наш портал, а за правильні відповіді слухачі отримають у подарунок пляшку шампанського. Нехай щастить!

Марина НАЗАРЧУК

P.S. Ми завжди відкриті для привітань і подарунків! ;-)

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...