Неподалік Рівного помер відомий фотохудожник Василь Пилип`юк

18.11.2017, 19:26      Переглядів: 1448

Фото Фейсбук

Відомий фотохудожник Василь Пилип`юк помер від інсульту сьогодні між 6 та 7 ранку неподалік Рівного, коли автомобілем повертався з Київського Національного університету культури і мистецтв, де працював завідувачем кафедри фотомистецтва, до Львова. Під час зупинки він раптово втратив свідомість. Василя Пилип`юка забрала "швидка" допомога в реанімацію, однак, врятувати життя митцю не вдалося, про це йдеться на сторіці Василя Пилип`юка у Фейсбук. 

- Можу сказати, що це людина-епоха, що це людина-світло, це людина, яка є великим педагогом, великим майстром, це людина, яка залишила по собі величезний відбиток в історії. Людина, яка залишила поза своєю спиною багато учнів, багато вдячних очей, яким його світлини давали задоволення, наснагу, світло. Не можу навіть спокійно говорити про це. Не вірю, що його не стало. Він дуже багато робив для України та для кожного українця. Він прагнув, щоб в Україні була своя культура, своє мистецтво. Він не цурався своєї української натури показувати будь-де в світі. Він учив наших студентів, за що йому низький уклін, - ділиться декан факультету журналістики МЕГУ Ольга Мітчук. 

У неділю, 19 листопада, о 17:00, відбудеться парастас у галереї ім. Василя Пилип`юка, що на вул. Стецька, 3а, Львів. 
А у понеділок, 20 листопада, у храмі Пресвятої Трійці на вул. Тершаківців, 1а, з 11:00 до 13:00 триватиме прощання. Похорон відбудеться о 13:00.

Для довідки: Василь Пилип`юк - художник Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP) (2007), президент видавничого підприємства «Світло й Тінь», головний редактор журналу «Світло й Тінь», член Національної спілки журналістів України, член президії та правління Національної спілки фотохудожників України, заступник президента Світового об`єднання фотографів українців (С. О. Ф. У. США), професор Львівської національної академії мистецтв. 

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...