Приймав спиртовмісні ліки: з’явилося пояснення п’яного за кермом державного службовця

17.11.2017, 14:01      Переглядів: 2414

Сьогодні співробітник відділення Антимонопольного комітету у Рівненській області Віктор Данилюк знову не з’явився на суд. У поясненні зазначив, що в той день, коли сталася ДТП за його участю, вживав спиртовмісні ліки.

Нагадаємо, ДТП посадовець Антимонопольного комітету скоїв 11 жовтня у районі рівненського Автовокзалу. Він, перебуваючи в алкогольному сп’янінні, в’їхав у інше авто, яким керував лучанин Іван Багрич, якого визнано потерпілим у справі.

Читайте також: РЕЗОНАНСНА ДТП ІЗ ПОСАДОВЦЕМ АМКУ: ПРО ЩО В ПОЛІЦІЇ РОЗМОВЛЯЛИ КЕРІВНИК І ПІДЛЕГЛИЙ?

Данилюк заперечував, що керував автомобілем, розповідаючи, що водієм є його син. Також відмовлявся підписувати адмінпротоколи.

У поясненні, які надав суду, державний службовець розповідає, що перебував з 9 по 11 жовтня у відпустці, що йому у день ДТП начебто подзвонила мати та сказала, що щось сталося з його 5-річним сином.

- На той час, як і на даний момент, у мене є певні ознаки порушення нормального функціонування організму, які виражаються у серцевій аритмії та дистонії, через які я змушений періодично приймати лікарські препарати, які відновлюють роботу серця. Перебуваючи у стані сильного душевного хвилювання через життя та здоров’я своєї дитини у мене підвищалася аритмія серця і тому я прийняв лікарські засоби, - пояснює Віктор Данилюк. - Після нормалізації функцій організму я вирішив скористатися автомобілем для оперативного доставлення ліків для своєї дитини. 

Утім, з огляду на відеодокази, представлені у суді, держслужбовець ані слова не казав про стан сина. 

Стосовно скоєного Віктор Данилюк зазначає, що на даний час усвідомлює, що не мав права керувати транспортним засобом після приймання спиртовмісних лікарських засобів та що розкаюється у скоєному вчинку.

Нині він нібито перебуває на лікарняному. Оригінал лікарняного листка обіцяє надати суду після його закриття.

Нагадаємо також раніше ДТП на Київській пояснив потерпілий – Іван Багрич. Чоловік зазначає, що не порушував правила дорожнього руху, у суду він просить визнати Віктора Данилюка винним, також додає, що йому потрібне рішення суду для того, щоб надати відповідні висновки у страхову компанію.

РЕЗОНАНСНА ДТП ЗА УЧАСТЮ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ: ЩО КАЖЕ ПОТЕРПІЛИЙ?

Посадовцю АМКУ загрожує штраф на суму 10 200 гривень та позбавлення права керувати транспортними засобами терміном на один рік.

Суддя Наумов оголосить рішення сьогодні.

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...