У Рівненському НВК №1 заслужена артистка разом з дітлахами влаштували концерт

15.11.2017, 09:24      Переглядів: 769

До Рівного завітала з концертами співачка із Полтавщини Олена Білоконь. За кілька днів вона заспівала для військових у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни, у Білокриницькій школі та НВК №1 м. Рівного. Концерти організовує Рівненська філія Концерну радіомовлення, зв’язку і телебачення (КРРТ) на чолі із Віктором Талімончиком.

- Ми всі хочемо бути потрібними, і якщо мені  Господь дає талант, то його потрібно у повну силу реалізовувати. Наразі мене запрошують виступати з концертами для військових у зоні АТО, у госпіталях на реабілітації чи лікуванні. Тому я з радістю їду і дарую свою пісню .- розповідає артистка.

На Рівненщину Олену Білоконь кілька років тому запросив боєць батальйону «Горинь» за позивним «Беркут». Познайомились вони на Сході країни. Відтоді, співачка щороку приїзджає сюди. Більше того, цьогоріч артистка отримала відзнаку від бійців батальйону "Горинь".

На святі "Твори добро", що відбулось у Рівненському НВК №1 разом з Оленою Білоконь виступали й дітки. Школярі та дошкільнята підготували свою концертну програму. На захід були запрошені і татусі - учасники АТО, діти яких навчаються у закладі.

 

- Ми навчаємо діток любити свою країну, поважати тих, хто захищає її, - розповідає директор НВК№1 Галина Патій.- І саме подібні концерти, де лунає українська пісня, де разом з дітьми присутні учасники АТО якнайкраще символізують єдність духу. 

Впродовж усього концерту діти жодної хвилини не сиділи на місці. Хто як умів підспівували та підтанцьовували.

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...