У Рівному Слава Гершович виступить з французькою програмою класичної музики

15.11.2017, 09:18      Переглядів: 390

У Рівне завітав молодий талановитий музикант Слава Гершович з програмою присвяченою французькій музиці. 18-річний хлопець народився у Франції в музичній родині. З народження хлопець цікавився класичною музикою. У 2007 році почав навчатися у «Académie de Musique Rainier III» (Монако) у класі Міхаеля Дежардіна.

У його творчому доробку: II премія та спеціальний приз за кращу інтерпретацію романтичної п’єси 7-го Міжнародного конкурсу Клода Боннтона, 3-тя премія міжнародного конкурсу Клода Кана. Це дозволило йому грати в знаменитій «Salle Gaveau» у Парижі.

В Україну приїхав вперше, з концертами лише у двох містах - Хмельницькому та Рівному. Вражений красою рівненського органного залу, порівняв його з Notre Dame de Paris, а точніше назвав його зменшеною версією.

«Відігравши перший концерт в Хмельницькому, я не очікував, що українська публіка настільки тепла, було дуже приємно отримувати привітання та підтримку людей,» - зазначив Слава.

Рівненський слухач зможе насолодитися вечором симфонічної та фортепіанної музики в четвер, 16 листопада, в залі камерної та органної музики.

 

Лідія СНАРСЬКА
 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...