Юні рівненські гімнастки стали першими на Чемпіонаті України

13.11.2017, 21:57      Переглядів: 888

З 6 по 10 листопада в Кропивницькому відбувся Чемпіонат України зі спортивної гімнастики серед юніорок, пише на своїй сторінці у ФБ керівник Рівненської обласної організації ФСТ "Україна" Анатолій Биков. Участь у змаганнях брали 21 команда ДЮСШ та СДЮСШОР з усієї країни.

Гімнастки рівненської ДЮСШ №1 за підсумками командних змагань у багатоборстві серед ДЮСШ вибороли перше загальнокомандне місце. У складі команди: Тетяна Мокляк, Данієла Батрона, Анни Фідрі, Дарина Прозапас.

В особистому заліку за програмою Кандидатів у майстри спорту Тетяна Мокляк виборола друге місце у багатоборстві та друге місце у фінальних змаганнях на вільних вправах. В особистому заліку за програмою 1 розряду Данієла Батрона виборола перше місце у багатоборстві.

В особистому заліку за програмою Майстрів спорту в багатоборстві Христина Кулаківська виконала необхідний норматив для присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України».