Приварський прокоментував своє звільнення

13.11.2017, 14:03      Переглядів: 1890

Першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського звільнено остаточно. Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Олексій Муляренко. Нагадаємо, після тривалого лікування Юрій Приварський вийшов на роботу, аби йому підписали наказ про звільнення. Однак, в ОДА вирішили перевірити його лікарняні листки, до яких виникли зауваження, тому звільнення чиновника було відкладено.

Зазначимо, що причиною звільнення Приварського є надання відпустки начальнику Рівненського обласного управління водних ресурсів Сергію Васильєву, якого погодили до звільнення.

ПЕРИПЕТІЇ НАВКОЛО ПОСАДИ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РІВНЕНСЬКОЇ ОДА: ЩО БУДЕ З ПРИВАРСЬКИМ?

Вчинок Приварського «дискредитує Рівненську обласну державну адміністрацію перед центральною владою... та принижує її в очах громадськості», - говорилося у розпорядженні. Сам голова ОДА заявив, що його перший зам перевищив службові повноваження

Зараз Приварський оскаржує своє звільнення у суді.

У коментарі порталу «ЧаРівне.інфо» він пояснив, що планує й надалі захищатися у суді.

- Моє звільнення сталося саме на моє день народження. Я розумію, що такий «подарунок» мені там «тримали». Отримав. Вдячний, - говорить екс-держслужбовець.

Перед цим Юрій Приварський написав пост у Фейсбук, в якому нібито натякнув на спільність Олексія Муляренка та Володимира Путіна. 

- Символізм дат. Що тут ще доповниш? Я написав все, що думаю по цьому питанню. Можливо б, сьогодні вже так не написав, - каже він.

Поки що Приварський не може визначитися – чи ходитиме на судові засідання щодо свого поновлення. Додає, що його присутність не обов’язкова.

- Хід розгляду справи я контролюю. На суд, напевно, не ходитиму. Можливо, на одному засіданні буду, якщо буде необхідність, - зазначає він.

Крім того Держагентство водних ресурсів відкликало позовну заяву за те, що він погодив відпустку звільненого чиновника. Чим буде займатися Ю. Приварський надалі – він теж поки що не знає. Перш за все, каже, що сподівається довести правомірність своїх дій у суді.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...