Талановиті діти Рівненщини отримали по 3 тисячі гривень обласних премій

10.11.2017, 15:41      Переглядів: 629

Обласні премії призерам Всеукраїнських олімпіад, конкурсів учнівської та студентської молоді сьогодні вручали в Рівненській ОДА. Розмір премії - 3000 грн, проте з урахуванням ПДВ загальна сума склала 2400 грн.

Бажані конверти з преміями молоді вручали начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський, заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук.

«Такі заходи не можуть не викликати радості, бачити, що на Рівненщині є велика кількість талановитих дітей, що беруть участь у всеукраїнських конкурсах, перемагають та прославляють наше рідне місто. Це своєрідна мотивація для дітей, яка допомагає виховувати активних людей, лідерів, аби й надалі досягати великих результатів,» - зазначив Олександр Корнійчук.

Наймолодшою номінанткою на премію стала учениця третього класу Млинівської ЗОШ Діана Юзюк. Дівчинка пообіцяла не зупинятися на досягнутому.

"Участь в номінації є поштовхом у майбутнє, стимул братися за підручники з ще більшим бажанням, та виборювати ще більші нагороди," - ділиться Діана Касаткіна.

Премії перераховуються з видатків обласного бюджету на 2017 рік, передбачених на обласну програму підтримки молоді на 2016 – 2020 роки.

Лідія СНАРСЬКА

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...