Новий асфальт перед приїздом М. Порошенко: що про це кажуть у рівненській школі? (+фото)

09.11.2017, 16:02      Переглядів: 8124

Сьогодні на Рівненщині з візитом перебуває перша леді. У планах заходів Марини Порошенко - відвідування навчальних закладів у Горбакові та у Рівному, а також "Острозької академії". У 24-ій школі в Рівному Марина Порошенко ознайомлювалася з організацією моделі інклюзивного навчання, також там підписувався Меморандум про співпрацю, що стосується інклюзивної освіти. 

- Так, Марина Порошенко до нас приїхала близько 12.30. Ми її провели у ресурсну кімнату, яка, до речі, була профінансована коштом державного бюджету. На це виділилося 79 тисяч гривень. Всього у Рівному 14 шкіл з інклюзивною освітою. Проте, думаємо, що найбільше зацікавила Марину Порошенко наша школа через те, що у нас найбільше класів з інклюзивною освітою - 11, та особливих діток - 25. Марина Порошенко поспілкувалася з дітками, а також з їхніми батьками та педагогами. Ми запропонували їй відвідати інклюзивний клас, - розповіла директор школи №24 Галина Цюцюра. 

Як написала рівнянка Юлія Каінова, за два дні до приїзду дружини президента перед школою поклали новий асфальт. У зв`язку з цим жінка закликала першу леді проїхатися селами - можливо, мовляв, і там з`являться дороги. 

- Це такі дріб`язкові питання. Ми не вбачаємо тут нічого дивного. Кожна сім`я, коли зустрічає гостей, намагається прибрати. Це, мабуть, робили працівники, які відповідають за благоустрій. Асфальт був покладений за декілька днів до приїзду Марини Порошенко. Але такі роботи у нас проводяться систематично, - каже Галина Цюцюра. 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...