На Костопільському ветсанзаводі нарешті запрацюють нові фільтри

08.11.2017, 11:51      Переглядів: 386

Фото Миколи Кучерука

На Костопільському ветсанзаводі, який дошкуляв жителям райцентру неприємним запахом та забрудненням навколишнього середовища, нарешті встановили фільтри. На це з обласного бюджету спочатку виділяли 2 мільйони 600 тисяч, потім знадобилося ще 400 тисяч. 

Раніше депутат Рівненської облради Микола Кучерук говорив про гальмування процесу реконструкції. Завод не працював щоденно. Через це рештки тварин могли скидати будь-де. Приміром, у вересні була така ситуація, коли відходи викинули просто на узбіччя.

Нині завод працюватиме у постійному режимі. Про це зокрема написав Микола Кучерук, який зазначив, що вчора відбувся пробний запуск. Депутатам та членам екологічної комісії він подякував за сприяння у вирішенні проблеми.

- Десь через тиждень фільтри будуть працювати. Це була ініціатива депутата Миколи Кучерука. Без його участі нічого не було б, - каже директор ветсанзаводу Юрій Мусій.

Фільтри на ветсанзаводі встановили у рамках проекту "Рконструкція з установленням обладнання для очищення газопилового потоку від речовин біологічного походження території с. Лісопіль Малолюбашанської сільської ради, Костопільського району". 

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...