Переходять ту межу, де демократії вже нема, а є просто кримінал, - чи задоволений Кучерук результатами виборів до ОТГ?

06.11.2017, 18:50      Переглядів: 1097

Сьогодні лідер «батьківщинівців» на Рівненщині Микола Кучерук скликав конференцію, аби поділитися результатами виборів до ОТГ в області. Розповів, що його партія загалом здобула підтримку третини голосів виборців та отримала 921 депутатський мандат.

- Це реальний рейтинг партії. Якщо брати «Блок Петра Порошенка», то він здобув набагато менше, – каже Кучерук. – Це так само поширюється і на нашу область: якщо «Батьківщина» має 24 депутати, то «БПП» – всього 18.

Крім того депутат облради відзначив «УКРОПівців» та «Аграрну партію», які, за його словами, здобули третє та четверте місця.

Найближчим часом «Батьківщина» готуватиметься до наступних виборів, 24 грудня – до Малолюбашанської ОТГ.

Кучерук, окрім цього, заявив про тиск з боку влади, була згадка й про використання адмінресурсу.

- Зокрема я хочу розповісти про випадок у Тинному, коли два кандидати мали йти з нами, а їм в останній момент сказали – йдете від «БПП». Але розумієте, так не повинно бути. Не можна ламати людей через коліно. Янукович це робив, і зараз це робить Порошенко зі своєю партією, - заявив Микола Кучерук.

У Немовицькій громаді у день виборів їхня кандидатка сигналізувала про нібито підкуп виборців за одного з кандидатів від «Аграрної партії».

- Треба було показати на телефоні, що є галочка навпроти Добридніка, отримати 300 гривень і піти. Ми викликали поліцію. Порушена кримінальна справа, – розповів депутат. – Чому ми акцентуємо на цьому увагу? Тому що знову ж таки «Аграрна партія», інші політичні партії – «УКРОП», наприклад, вони добре фінансуються. Але вони переходять ту межу, де демократії вже немає, а є просто кримінал. І оцей кримінал нам треба присікати.

Втім, загалом Кучерук зазначив, що задоволений результатами виборів.

Важливим, за словами депутата, є роз’яснення серед населення, бо не всі, мовляв, розуміють принцип децентралізації та територіального об’єднання.

Нагадаємо, в Громадянській мережі ОПОРА підвели підсумки виборів до ОТГ. Найбільшу підтримку, за даними спостерігачів, здобули кандидати-самовисуванці.

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...