Спецпідрозділ КОРД базуватиметься у новому приміщенні (Фото)

03.11.2017, 12:37      Переглядів: 735

1 листопада голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, очільник поліції області Валерій Самчук, заступник голови обласної ради Олексій Бучинський та міський голова Володимир Хомко провели робочу зустріч у новому приміщенні КОРДу.

Завершення ремонтних робіт та відкриття цього приміщення стане наступним кроком у реалізації реформи та формуванні професійного, висококваліфікованого ядра поліцейської системи заради відданого служіння українському народові.

Це нова якісна база європейського зразка із сучасними кабінетами, черговою частиною, кімнатою зберігання зброї, тренажерним залом, їдальнею, кімнатами для відпочинку, душовими та іншими умовами для ефективного функціонування спецпідрозділу.

«Під час робочої зустрічі разом з очільниками обласної та міської влади, які всіляко підтримали нас, ми оглянули приміщення управління КОРД, — зазначив Валерій Самчук. — Ми також обговорили перспективні питання щодо покращення умов спецпризначенців та реалізації спільних проектів, пов’язаних з безпекою міста».
 

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко зазначив, що відкриття сучасної бази для КОРДу є яскравим прикладом скоординованої

Відділ комунікації
поліції Рівненської області

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...