За його плечима бої за Луганський аеропорт, пекло Іловайського котла, - що відомо про загиблого 23-річного бійця з Рівненщини?

26.10.2017, 11:10      Переглядів: 1133

У Дубровицькому районі на Рівненщині 25-27 жовтня оголошені Днями жалоби у зв`язку із загибеллю в зоні АТО 23-річного солдата 80-ї аеромобільної бригади Юрія Колесника. Повідомляється, що військовослужбовець підірвався на мінно-вибуховому пристрої під час розвідки місцевості щодо запобігання підходу ворожих ДРГ. Це сталося 23 жовтня на спостережному посту в районі села Богданівна Волноваського району Донецької області

Відомо, що Юрій Колесник пішов служити до ЗСУ в жовтні 2013 року, забезпечував вивід військ з Іловайського котла. Згодом виконував бойові завдання у Луганській та Донецькій областях. Нагороджений медаллю «Захисник України».

У соцмережах висловлюють співчуття родині загиблого. У нього зилишилися батьки, старші брат та дві сестри. 

Тіло загиблого попередньо мають перевезти на Рівненщину 26 жовтня. За інформацією Віталія Свінціцького, поховають бійця у Дубровиці, у п`ятницю, 27 жовтня.  

Ось що пише про бійця Тетяна Барвінська: 

Колесник Юрій Олександрович народився 22 березня 1994 року в м.Дубровиця Рівненської області. Він виріс в багатодітній родині разом з братом і двома сестрами. Батьки виховували своїх дітей в дусі патріотизму і любові до України. Тому маленький Юрко зростав справжнім українцем, для якого Україна дійсно була понад усе.

Юрій закінчив 9 класів місцевої школи і продовжив навчання в Дубровицькому професійному ліцеї, де здобув спеціальність муляра-штукатура.

Але через деякий час він вирішив піти стопами свого діда - вояка УПА - і присвятити себе захисту Батьківщини. 15 жовтня 2013 Юрій підписав контракт і пішов на військову службу до ЗСУ. Війну зустрів у складі 80-ї окремої аеромобільної бригади. За його плечима бої за Луганський аеропорт, пекло Іловайського котла. У 2014 був контужений. Після повернення з фронту хлопець вступив до Академії сухопутних військ у Львові, а згодом знову відправився на війну вже у складі 45-ї ОДШБр, яка  дислокується в Одеській області, та виконував бойові завдання у Луганській та Донецькій областях. 29 листопада 2015 р. Юрій Колесник був нагороджений  медаллю МО "Захиснику Вітчизни".

Наразі Юрій служив на посаді стрілець-зенітник механізованого батальйону 28-ї ОМБр.

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...