Приварського поки не звільнили. Щось не так із листками непрацездатності

23.10.2017, 21:47      Переглядів: 767

Фото "РВ"

Так вважають у Рівненській ОДА, тому й призначили експертизу щодо перевірки листків непрацездатності, наданих екс-першим заступником голови Рівненської ОДА Юрієм Приварським.  Останній вийшов сьогодні на роботу, щоб отримати наказ про своє звільнення. Проте виникли питання до лікарняного листка, про це повідомила радниця голови ОДА Ірина Михалевич

- Слід зауважити, що він (Приварський, авт.) безперервно протягом трьох місяців проходив лікування у Рівному, в Тернополі, у Сарнах з різними діагнозами. У зв’язку з чим тепер проводиться експертиза листків непрацездатності компетентними органами. А розпорядження про притягнення Приварського до відповідальності частково зупинено, - коментує вона. 

Тобто Приварський на сьогодні не звільнений, а залишається держслубовцем, натомість було відкрито дисциплінарне провадження з відсторонення його від службових обов`язків. 

Нині Приварський своє звільнення також оскаржує в адмінсуді. 

Нагадаємо, екс-перший заступник голови ОДА був звільнений за перевищення службових обов`язків, а саме за погодження відпустки начальнику Рівненського обласного управління водних ресурсів Сергію Васильєву, якого погодили до звільнення, під час відсутності голови ОДА Олексія Муляренка.

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...