Люди Лозового не хотіли віддавати бульдога: що ЗМІ вдалося дізнатися про побиття нардепа? (+фото)

23.10.2017, 21:09      Переглядів: 1020

Фото Фейсбук

Новина про побиття нардепа з Рівного Андрія Лозового отримала своє продовження. Видання Дивись.info, посилаючись на розповіді очевидців, запевняє, що конфлікт стався через те, що люди, які приїхали разом із нардепом у селище Хащованя, не хотіли віддавати господарям собаку, якого начебто підібрали на дорозі. 

   

«Односелець розповів, що в нього пропав собака. І попросив допомогти знайти собаку, – стверджує місцевий ветеран АТО Володимир Луцик. – Ми гуртом поїхали шукати собаку і побачили невідому машину, там сидів водій, ми у нього запитали, чи є у них собака і попросили показати собаку. Сказали, що ми запевняємо, що у собаки є господар і що він з нами. Водій сказав, що не може цього зробити без команди свого начальника, але відмовився його кликати. Далі почали збиратися люди, ми стояли й чекали. Потім ми зайшли у народний дім у селі Хащованя, виявилося, що це народний депутат».

З його слів, нардепа почали переконувати, що власники хотіли забрати собаку додому. Проте люди Лозового віддавати тварину не хотіли. Внаслідок цього й виник конфлікт, нібито в результаті якого невідомі, що приїхали із нардепом Лозовим, побили Володимира Луцика. Натомість нардеп пов`язав цей інцидент із "нападом" "лісової мафії". 

Проте очевидці не підтверджують факт побиття нардепа Лозового. До речі, у поліції повідомляли, що у депутата тілесних ушкоджень виявлено не було. 

Обидва учасники інциденту написали заяви до поліції. За фактом побиття нардепа відкрито провадження. 

Що стосується бульдога, то його віддали власниці Людмилі Климович. 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...