На дитячі майданчики у Рівному можуть виділити більше 8 млн грн

23.10.2017, 14:10      Переглядів: 503

Ще влітку у місті була створена робоча група, завданням якої було об`їхати перелік усіх об`єктів дитячих майданчиків та вирішити доцільність їх встановлення. До списку увійшли вулиці, де або взагалі відсутній майданчик, або є можливість покращення існуючого комплексу.

Нагадаємо, у липні у Рівному презентували інтерактивну мапу дитячих майданчиків. На ній можна переглянути вже існуючі комплекси та пропозиції щодо їх облаштування. 

Із 38 пропозицій встановлення стандартного комплекту майданчика було відібрано 33. Орієнтовно на них витратять 1 млн 815 тис грн. З 36 ідей створення одного дитмайданчика на декілька будинків було відібрано 19. Коштуватимуть вони близько 1 млн 550 тис грн. До списку майданчиків, де необхідно встановити додаткове обладнання увійшло 73 проекти. 

"Міський голова говорив про те, що загальна сума, яку пропонується додати на встановлення цих дитячих майдачиків, - до 5 млн," - зазначила заступник міського голови Галина Кульчинська.

Почати встановлювати майданчики планують з тих проектів, які розраховані на декілька багатоквартирних будинки. Потім облаштовувати комплекси почнуть на тих вулицях, де вони відсутні взагалі.

До слова, список дитмайданчиків можна доповнювати своїми проектами. Після виїзду робочої групи на місце, депутати вирішуватимуть необхідність встановлення майданчика.

Ірина ВЕЛИЧКО

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...