Приварський розповів про свій перший робочий день після тривалого лікарняного

23.10.2017, 13:30      Переглядів: 1187

Екс-перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський прокоментував порталу «ЧаРівне.інфо» свій вихід на роботу після кількамісячного лікарняного. Розпорядження щодо його звільнення було підписане головою ОДА Олексієм Муляренком ще у кінці серпня, однак, формально звільнити Приварського не могли, адже він не виходив на роботу. Перед цим була перевірка дисциплінарної комісії, яка встановила перевищення службових обов`язків останнього. 

Причиною звільнення Приварського є надання відпустки начальнику Рівненського обласного управління водних ресурсів Сергію Васильєву, якого погодили до звільнення.

ПЕРИПЕТІЇ НАВКОЛО ПОСАДИ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РІВНЕНСЬКОЇ ОДА: ЩО БУДЕ З ПРИВАРСЬКИМ?

Вчинок Приварського «дискредитує Рівненську обласну державну адміністрацію перед центральною владою... та принижує її в очах громадськості», - говорилося у розпорядженні.

Екс-перший заступник голови ОДА нині оскаржує своє звільнення у суді.

Тим часом він пояснив, чому вважає розпорядження неправомірним:

- Офіційно здав лікарняний у канцелярію. До цього я був прооперований. Місяць ходив у гіпсі. Стосовно свого звільнення хочу сказати, що я не вважаю, що в моїх діях були ознаки дисциплінарного порушення, що з врахуванням того, що я ніколи не притягався до дисциплінарної відповідальності, погодження відпустки територіалу є достатньою причиною для притягнення до такої дисциплінарної відповідальності як звільнення за статтею «порушення присяги держслужбовця», – каже Приварський.

- У першу чергу у планах – відновитися, отримати запис у трудовій книжці, а далі будемо думати, що з цим робити далі, – додає він. – Чи готовий я працювати далі – ще поки що не думав. Перше, що мені потрібно, – це очистити своє ім`я.

Наразі Юрій Приварський чекає наказу про звільнення. 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...