Роботи ведуться з ранку до ночі, - Немеш зводить вже другу багатоповерхівку (ВІДЕО)

20.10.2017, 12:58      Переглядів: 4310

На вулиці Гайдамацькій, 13 Б у Рівному продовжується будівництво. Незважаючи на те, що усі дозвільні документи були скасовані, забудовник зводить вже другу чергу.

У першу одинадцятиповерхівку активно заселяються люди. Більше місяця тому портал «ЧаРівне.інфо» писав про те, що там тривали роботи з газифікації. У «Рівнегазі» підтверджували, що роботи проводилися самовільно.

Нагадаємо, крім того, що на новобудову на вул. Гайдамацькій, 13 Б були скасовані дозвільні документи, не існує також адреси, за якою розташовується будівля.

До будівництва безпосередньо причетний депутат Рівнеради Василь Немеш – скандальний у Рівному забудовник. За словами мешканців 4-поверхівки, що знаходиться поруч, депутат приїжджає на будівництво ледь не кожного дня.

Детальніше: «ВИ ВВАЖАЄТЕ, ЩО ХТОСЬ ЗАХОЧЕ З ТАКИМ ГРАТИСЯ?», - БІЛЯ СКАНДАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА В РІВНОМУ ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ (ФОТО)

Нині почалося зведення наступної багатоповерхівки. Як бачимо на відео, яке нам передав голова ОСББ будинку на Гайдамацькій, 13 А Дмитро Секо, будівництво не припиняється. Натомість рівняни продовжують викликати поліцію, однак, правоохоронці нічого вдіяти не можуть.

- Грубо кажучи, вже зведено два поверхи нового будинку. Ми знову подали запит в архітектурну інспекцію, до Мічуди. І нам відповіли, що за даною адресою будь-яких довільних документів немає. Є лист, що тут нічого не має відбуватися. А по факту – крани їздять, будівництво триває, - розповідає Дмитро Секо. – Також не змінені газові котли, забудовник на контакт із нами не йде.

- Сьогодні приїхала поліція, але ніхто не може зайти. Будівельники поховалися. Всі бачать, що вони там ходять, але потрапити туди не можуть, - додає чоловік. – Поліцейські відібрали покази, записали повторну заяву і все.

Надалі, за словами голови ОСББ, рівняни вимагають знести багатоповерхівку і залишити 4-поверхи і дотримуватися цієї поверховості з іншими будинками. Натомість, як відомо, забудовник має план забудувати 11-поверхівками весь квадрат, і судячи з усього йому це вдасться зробити.

- Ми йшли йому назустріч. Просили – добре, це вже лишайте, але будуйте далі 4, але йому це нецікаво. Просили зробити хоч мінімальний благоустрій для нашого будинку. Так само нецікаво. У Пандрака просимо – віддайте землю. Теж нецікаво. Бо земля ще не наша, - зазначає Дмитро Секо.

Люди в першій багатоповерхівці вже живуть, проте мінімальних благ існування не мають, адже невідомо, як буде проведено світло, вода, газ, бо на усе це немає дозволів.

- «Рівнегаз», «облводоканал», «обленерго» подавали, що до цього будинку ніяких комунікацій не заводилося, але світло є – крани працюють, воду теж десь беруть, газу в них поки що немає, - пояснює мешканець будинку на Гайдамацькій, 13 А.

- Хотів би звернути увагу тих інвесторів, які дають йому змогу це будувати. На даний момент апеляційний судом була призначена почеркознавча експертиза. Нагадаю, що головний інженер стверджує, що не розробляв його. У разі підтвердження підробки підписів та печатки, буде підтверджено правомірність скасування усіх документів ДАБІ. Після цього відновлюється суд за позовом прокуратури (щодо знесення авт.). Це я так розумію, що замовник вирішив взяти нахрапом і заселити людей. Але так не буде, - каже начальник ДАБІ Ігор Мічуда.

На 25 жовтня, за його словами, призначена перевірка другої черги будівництва. Ігор Мічуда радить мешканцям далі викликати поліцію для з’ясування обставин

- Хай згадають історію з «Ріверсайдом». Поки не посадили, то ходили будівельники та будували. На основі чого там працює техніка? Там все йде незаконне. Питання – до Нацполіції, яка нічого не робить, - заявив Мічуда. – Поліція повідомлена, що скасовані всі документи за даною адресою. Чому людина там бігає та цеглу кладе? Приїхали та посадили у клітку, і хай дає пояснення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що експерти, згідно рішення апеляційного суду Житомира, мають встановити, чи були підроблені документи на будівництво на вул. Гайдамацькій.

Читайте також: У НЕЗАКОННІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ДЕПУТАТА РІВНЕРАДИ ВІДРІЗАЛИ СВІТЛО

ДОЗВОЛИ СКАСОВАНО, АЛЕ ВСЕ ОДНО БУДУЮТЬ. ЧИ ЗНЕСУТЬ У РІВНОМУ НЕЗАКОННІ БАГАТОПОВЕРХІВКИ?

СКАНДАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО В РІВНОМУ: ЯК У ХОМКА ПРОКОМЕНТУВАЛИ «ДИВНУ» СИТУАЦІЮ З НЕРОЗІРВАНИМ ДОГОВОРОМ НА ЗЕМЛЮ?

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...