Тварини теж мають права. Рівняни вийшли на марш (фото)

15.10.2017, 16:44      Переглядів: 1295

Сьогодні у Рівному відбувся оголошений раніше марш за права тварин. Він є всеукраїнським. За словами організаторів, проводиться у 17 містах країни. А головними його меседжами є зміна ставлення до тварин та законодавче регулювання щодо поводження до тварин.

Рівненська зоозахисниця Алла Лосік повідомила, що, власне, головною метою маршу і є привернення уваги суспільства та законотворців до гуманного ставлення до тварин, а також доопрацювання уже прийнятого закону. 

- Законодавство щодо захисту тварин не виконується навіть на тому рівні, на якому воно є. Приклад – це цирки, які заборонені, але масово гастролюють. Міжнародними організаціями доведено, що Україна є країною третього світу щодо поводження з тваринами, - зазначає Алла Лосік.

Стартував марш від Покровського собору. Люди рушили у бік центру. Колону супроводжували правоохоронці. Під час руху учасники маршу вигукували різні гасла: «Цирки - без тварин!», «Досить знущань!» тощо.

Уже на майдані Незалежності виступила активістка Іванна Лопацька, яка зокрема згадала прикрий випадок із цирком «Кобзов», в якому померла жирафа, крім того розповіла про інші випадки смерті тварин.

Рівняни мали змогу підписатися під універсалом щодо гуманного ставлення до тварин, а також під таким же зверненням до Верховної Ради, до депутатів та мера.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...